Zpátky na tribuny! Vítkovice spouštějí prodej vstupenek na výroční Hold mistrům 1952

Výroční zápas s Kometou Brno se v pátek 25. února už bude moci hrát před fanoušky prakticky bez omezení. Od 19. února vejde v platnost vládní nařízení, které povoluje využít více než 50% maximální kapacity hlediště! Na tribuny se tak mohou vrátit všichni fandové, nejen permanentkáři.
Vítkovický klub startuje prodej na nejbližší domácí zápas s Kometou Brno, který bude zároveň oslavou 70. výročí mistrovského titulu z roku 1952.

Fandové se mohou vrátit na tribuny. Prakticky bez restrikcí!

Na základě nového vládního nařízení bude od 19. února možné využít zhruba 50% maximální kapacity – respektive zcela konkrétně 1 000 míst + 50% zbývající kapacity k sezení nad 1 000 míst, což v případě Vítkovic znamená 5 416.

Omezení kapacity na nanejvýš 1000 diváků se tím ruší, povinnost prokazovat bezinfekčnost při návštěvě hromadné akce již také neplatí. Na stadion se dostanou nejen majitelé zakoupených permanentek, ale i všech dalších klubových karet a budou se prodávat také klasické zápasové vstupenky.

HC VÍTKOVICE RIDERA v souvislosti s těmito změnami obnovuje prodej vstupenek. Předprodej lístků na nejbližší domácí zápas (25. února proti Kometě Brno) je již spuštěn ZDE

Prvním domácím utkáním Vítkovic po uvolnění restrikcí bude výroční zápas k oslavě 70. výročí prvního mistrovského titulu. Ostravané v pátek 25. února přivítají od 17:30 HC Kometa Brno a hráči současného A-týmu nastoupí v utkání v replikách historických dresů z roku 1952. Na tribunách bude moci být bezmála 6 000 diváků a vítkovický klub věří, že i kvůli oslavám historického triumfu bude utkání v současných podmínkách vyprodáno.

Prodej vstupenek probíhá online prostřednictvím sítě Ticketportal.cz. Nedojde-li k vyprodání lístků, bude doprodej probíhat v den utkání (pátek 25. února) od 9:00 na pokladně OSTRAVAR ARÉNY.

Pozn.: HC VÍTKOVICE RIDERA si vyhrazuje právo změnit výše uvedené informace v případě úpravy vládních nařízení

Tabulka A tým 2022/2023