Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Zpátky na tribuny! Vítkovice spouštějí prodej vstupenek na výroční Hold mistrům 1952

Datum publikování:

Výroční zápas s Kometou Brno se v pátek 25. února už bude moci hrát před fanoušky prakticky bez omezení. Od 19. února vejde v platnost vládní nařízení, které povoluje využít více než 50% maximální kapacity hlediště! Na tribuny se tak mohou vrátit všichni fandové, nejen permanentkáři.
Vítkovický klub startuje prodej na nejbližší domácí zápas s Kometou Brno, který bude zároveň oslavou 70. výročí mistrovského titulu z roku 1952.

Fandové se mohou vrátit na tribuny. Prakticky bez restrikcí!

Na základě nového vládního nařízení bude od 19. února možné využít zhruba 50% maximální kapacity – respektive zcela konkrétně 1 000 míst + 50% zbývající kapacity k sezení nad 1 000 míst, což v případě Vítkovic znamená 5 416.

Omezení kapacity na nanejvýš 1000 diváků se tím ruší, povinnost prokazovat bezinfekčnost při návštěvě hromadné akce již také neplatí. Na stadion se dostanou nejen majitelé zakoupených permanentek, ale i všech dalších klubových karet a budou se prodávat také klasické zápasové vstupenky.

HC VÍTKOVICE RIDERA v souvislosti s těmito změnami obnovuje prodej vstupenek. Předprodej lístků na nejbližší domácí zápas (25. února proti Kometě Brno) je již spuštěn ZDE

Prvním domácím utkáním Vítkovic po uvolnění restrikcí bude výroční zápas k oslavě 70. výročí prvního mistrovského titulu. Ostravané v pátek 25. února přivítají od 17:30 HC Kometa Brno a hráči současného A-týmu nastoupí v utkání v replikách historických dresů z roku 1952. Na tribunách bude moci být bezmála 6 000 diváků a vítkovický klub věří, že i kvůli oslavám historického triumfu bude utkání v současných podmínkách vyprodáno.

Prodej vstupenek probíhá online prostřednictvím sítě Ticketportal.cz. Nedojde-li k vyprodání lístků, bude doprodej probíhat v den utkání (pátek 25. února) od 9:00 na pokladně OSTRAVAR ARÉNY.

 

Pozn.: HC VÍTKOVICE RIDERA si vyhrazuje právo změnit výše uvedené informace v případě úpravy vládních nařízení

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >