Zbyněk Irgl Vítkovice neposílí, Olomouc jej neuvolnila

Boj o záchranu budou muset Vítkovice zvládnout bez Zbyňka Irgla. Navzdory původním záměrům a vyjádření samotného vítkovického odchovance jej nakonec hanácký klub neuvolní.

Krátce po pátečním zápase mezi Olomoucí a Zlínem se útočník Hanáků a odchovanec Vítkovic Zbyněk Irgl loučil s olomouckou organizací a vyjádřil se, že odchází do mateřského klubu pomoci se záchranou Extraligové přislušnosti.

Zamýšlený návrat Zbyňka Irgla do ostravského klubu ale nakonec nevyšel. Šéf HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík prozradil detaily neuskutečněné transakce: „V posledních dnech jsme intenzivně jednali s HC Olomouc, a to s manažerem olomouckého klubu Erikem Fürstem. Naše vzájemná dohoda byla taková, že po kompletním pátečním kole padne finální rozhodnutí, zda se uskuteční návrat Zbyňka Irgla k nám. Bohužel, o půl desáté večer jsem dostal od Erika Fürsta finální rozhodnutí, že Zbyňka Irgla k nám nepustí. Je nám to líto, ale boj o záchranu budeme muset zvládnout i bez Zbyňka.“

13HC VÍTKOVICE RIDERA14520719