Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

ZÁPAS VÍTKOVICE – TŘINEC: Bezpečnostní a technické informace

Datum publikování:

V souvislosti s nařízeními KHS Ostrava proti šíření nemoci COVID-19 se čtvrteční utkání Generali Česká Cupu mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Oceláři Třinec (17:30, OSTRAVAR ARÉNA) odehraje ve zcela nestandardním režimu – přinášíme přehled všech opatření, bezpečnostních pravidel a informací.

Otevření Arény

 • 30 minut před utkáním (17:00)

 

Sektory a vstupy

Otevřené jsou pouze 4 sektory OSTRAVAR ARÉNY s vlastními vstupy. V každém sektoru je nutné dodržet rozestupy – sezení ob sedadlo a ob řadu.

Každý sektor má vlastní vstup, vlastní sociální zařízení. Přecházení mezi sektory je zakázáno.

 • sektor A4 – vstup od ulice Ruská
 • sektor B4 – pravý vstup u vchodu od ulice Závodní
 • sektor B2 – levý vstup u vchodu od ulice Závodní
 • sektor A2 – vstup krček z náhorního parkoviště F ze směru od hotelu Clarion

 

Přecházení mezi jednotlivými sektory je zakázáno

Návštěvníci arény jsou povinní dodržovat bezpečné rozestupy – sezení ob sedadlo a ob řadu

vstup do arény bude umožněn jen tím vchodem, který vede k danému sektoru, uvedenému na vstupence

VŠICHNI DIVÁCI MUSEJÍ MÍT PO CELOU DOBU POBYTU UVNITŘ ARÉNY NASAZENU OCHRANU ÚST A NOSU

zákaz vstupu k mantinelům, spodní prstenec je kompletně uzavřen pro veřejnost

 

Vstupenky a diváci

 • maximální kapacita 400 diváků
 • přednost mají permanentkáři – musejí si zarezervovat vstupenku online – více níže
 • Rezervace míst pro permanentkáře

  V síti Ticketportal.cz od úterý 4. 8. 10:00 hodin do čtvrtku 6. 8. 12:00 hodin

  Rezervace je zcela bezplatná!

  Na jednu kartu lze rezervovat jen jedno místo. Při větším počtu rezervací na více karet je v systému potřeba každou rezervaci uskutečnit samostatně.

  Vstupenku z rezervace je nutno si vytisknout, případně mít staženou do mobilního telefonu, jen na jejím základě bude divák vpuštěn do haly. Vstupenka je nadřazena permanentce.

  Pozn.: vzhledem k tomu, že kapacita pro diváky je dle omezení a platných nařízení několikanásobně nižší, než počet permanentkářů, HC VÍTKOVICE RIDERA není schopen všem permanentkářům garantovat místo v Aréně. Proto je nutné, aby si permanentkáři rezervovali na utkání vstupenku – až ta permanentkáře opravňuje ke vstupu na dané utkání a je také určujícím pro to, na jakém místě má divák sedět.

  V případě, že nedojde k naplnění kapacity permanentkáři, budou zbylá místa puštěna do online prodeje, a to v den zápasu od 12:00 hodin do naplnění kapacity. Cena vstupenky je 100 Kč. Vstupenku lze nakoupit pouze online v síti Ticketportal.cz.

 

Bufety

 • pod každým otevřeným sektorem bude bufet s občerstvením – z hygienických důvodů je sortiment občerstvení omezen pouze na čepované pivo, balené nealkoholické nápoje a balené pochutiny (tyčinky, brambůrky, cibulové kroužky apod.)

 

Vozíčkáři

 • vzhledem ke stavebním úpravám v OSTRAVAR ARÉNĚ a zcela uzavřenému spodnímu prstenci arény není plošina pro vozíčkáře v průběhu srpna k dispozici a vozíčkáři tak nemají umožněn vstup na domácí utkání

 

Děti

 • vzhledem k omezené kapacitě nemají děti vstup na utkání zdarma – vstup mají pouze na základě online rezervace prostřednictvím permice (viz rezervace pro permanentkáře) nebo případně na základě zakoupené vstupenky v případě, že nebude rezervacemi permanentkářů naplněna kapacita na dané utkání. Cena vstupenky je 100 Kč.

 

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN ŘÍDIT SE PLATNÝMI NAŘÍZENÍMI KHS OSTRAVA A DODRŽOVAT V NICH ZMÍNĚNÁ PRAVIDLA V SOUVISLOSTI S OPATŘENÍMI PROTI ŠÍŘENÍ COVID-19

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN KE VSTUPU DO OSTRAVAR ARÉNY VYUŽÍT VSTUPU, KTERÝ JE URČEN PRO JEHO DANÝ SEKTOR (uveden na vstupence)

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN DODRŽOVAT ZASEDACÍ POŘÁDEK PODLE ÚDAJŮ UVEDENÝCH NA VSTUPENCE – SEDĚT NA DANÉM SEKTORU, V DANÉ ŘADĚ, NA DANÉM MÍSTĚ

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN PO CELOU DOBU POBYTU V ARÉNĚ MÍT NASAZENU OCHRANU ÚST A NOSU

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY BERE NA VĚDOMÍ, ŽE JE ZAKÁZANO PŘECHÁZET MEZI JEDNOTLIVÝMI SEKTORY

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK ARÉNY JE POVINEN CHOVAT SE TAK, ABY NEVYSTAVIL SEBE ANI OSTATNÍ NÁVŠTĚVNÍKY ZDRAVOTNÍMU RIZIKU A ABY ELIMINOVAL ŠÍŘENÍ NEMOCI COVID-19

 

 

PŘEHLED PLATNÝCH OPATŘENÍ PROTI COVID-19 DLE ČSLH

 

NAŘÍZENÍ KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE OSTRAVA PROTI COVID-19 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >