Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Vyzvěte svůj tým k ještě větší bojovnosti a získejte od Radegastu pivo pro celou halu zdarma

Datum publikování:

Už roky díky svému indexu hledá a oceňuje nejlepšího bojovníka na extraligových kluzištích. Teď se ale pivovar Radegast rozhodl odměnit i příznivce za jejich fandění a podporu svých oblíbencům, protože právě síla publika mnohdy žene hokejové bojovníky kupředu. A zvlášť to platí v play off, kdy už jde o vše. 

RadegastA tak každý z dvanácti celků, které se probily do vyřazovací části, budou mít na svých sociálních sítích manifest fanouška, v němž příznivci vyzývají své hrdiny k ještě větší bojovnosti a odvaze. „Vítězství mého týmu je i mým vítězstvím, prohra mého týmu je i mou prohrou. Věřím, že bojovnost týmu nás dovede k vítězství,“ stojí například v manifestu. 

Zkrátka když uvidíte, že váš tým nechal na ledě všechno, tak i porážka se lépe kouše.

 

 

Fanoušci souhlas s manifestem stvrdí jednoduše lajkem a klub, který během play off posbírá na Instagramu a Facebooku v součtu nejvíce lajků (podpory), se může těšit na odměnu od Radegastu v podobě piva zdarma pro všechny diváky na stadionu. To si vychutnají při prvním domácím zápase příští sezony. „Příznivci nepochybně hokejisty motivují k ještě větší bojovnosti. Jejich fandění je dostává na hranici maximálních výkonů, za což jsou jim vždy vděční a podpory si nesmírně váží. A my toto uznání chceme proměnit v hořké poděkování,“ vysvětluje Josef Jalůvka, manažer značky Radegast.

Tak které nejvěrnější publikum se dočká hořké odměny?

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE14643129
2HC VÍTKOVICE RIDERA14812328
3HC KOMETA BRNO14640426
4BK Mladá Boleslav14532423
5HC Olomouc12620422
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >