Banner Promo

Vyvarovali jsme se chyb, zářil po hattricku Mueller

Datum publikování:

Foto: Jan Pavlíček

Peter Mueller vzal zápas v Mladé Boleslavi na sebe. Vstřelil 3 ze 4 vítkovických gólů. První hattrick sezony byl na světě. Americký kanonýr po zápase ocenil výkon celého týmu.

Petere, do Mladé Boleslavi jste přijeli po nezdaru s Karlovými Vary a úkol byl asi jednoznačný. Podařilo se vám jej splnit – získali jste tři body. Co na to říkáš?

Bylo to hodně těžký zápas. My jsme věděli, že to takto bude. Věděli jsme, že hrát proti Boleslavi bude velmi náročné. Měli jsme za sebou nepovedený zápas s Karlovými Vary a také dalekou cestu autobusem. Ale jsem rád, že jsme to zvládli. Páteční zápas s Vary jsme si rozebrali na videu. Viděli jsme, že Vary byly lepší.

V čem tedy byl rozdíl na ledě Mladé Boleslavi?

V tomto zápase jsme se vyvarovali chyb a jsem velmi rádi, že jsme utkání s Boleslaví zvládli. Boleslav hrála hodně houževnatě, obrovský respekt vůči nim. Tlačili až do konce a měli šanci s námi uhrát remízu. O to větší radost z těch tří bodů máme.

 

Využili jste tři přesilovky, byl tohle podle tebe hlavní rozhodující prvek?

Je to jen část naší hry. Samozřejmě víme, že přesilové hry v hokeji rozhodují a je potřeba v nich být úspěšní. Pomohli jsme si v nich, to ano, ale důležité bylo, jak jsme odehráli celé utkání, nejen přesilovky.

 

Vstřelil jsi tři branky, jsi prvním autorem hattricku tohoto extraligového ročníku…

Hlavní je, že jsme v Boleslavi vyhráli. Za tím stál především dobrý týmový výkon. Děkujeme fanouškům, že nás v tomto utkání přijeli podpořit a já děkuji za čepici, kterou jsem po zápase od nich za hattrick dostal.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2024 Příprava
Centre sportif - Vallée de Joux

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2024/2025