Vyfoťte se a vyhrajte s Autobondem vůz Kia na víkend!

VAL NA VÍTKY A VYHRAJ VÍKEND S KIA CEED OD SPOLEČNOSTI AUTOBOND GROUP!

Pokud dorazíš v pátek 19. listopadu na zápas s HC Sparta Praha , splníš pár maličkostí, abys mohl soutěžit, máš možnost vyhrát Kia Ceed na víkend, a to i s plnou nádrží!

Náš partner, společnost AUTOBOND GROUP, poskytla do soutěže model Kia Ceed 5HB CD 1,5 T-GDi GPF EXCLUSIVE (2022) ve žluté barvě.

Podmínky soutěže jsou jednoduché – stačí se vyfotit 19. 11. na zápase se Spartou s modely automobilů Kia, které budou před zápasem a o 1. přestávce vystaveny před hlavním vchodem z ulice Závodní. Důležité je, aby na fotce bylo vidět, že se jedná o automobily společnosti AUTOBOND GROUP, kreativitu provedení fotopříspěvku už necháme na tobě.

Fotku následně postuj na Instagram a nezapomeň označit @hcvitkovice a @autobondgroup

Nejoriginálnější příspěvek, který splní výše uvedené podmínky, vyhlásíme během druhé třetiny na zápase se Spartou a odměníme ho rovnou na začátku 2. přestávky. V modelu Kia Ceed rovnou odjedete z ledové plochy!

Jak na to?
1) Vyfoť se na zápase se Spartou 19. 11. s automobily Kia, které budou stát před hlavním vstupem do OSTRAVAR ARÉNY
2) Zvládni to před zápasem nebo o 1. přestávce
3) Na fotce musí být vidět, že se jedná o vozy společnosti AUTOBOND GROUP
4) Fotku postuj jako příspěvek na Instagram, nezapomeň označit @hcvitkovice a @autobondgroup!
5) Do soutěže budou zařazeny příspěvky postované do 4. komerční přestávky (2. KP ve 2. třetině)
6) Vyhodnocení nejoriginálnějšího příspěvku proběhne během 4. komerční přestávky nebo po ní v průběhu zápasu

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089