Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Vydražte si podepsanou hokejku Vítkovic a pomozte tak nemocným dětem

Datum publikování:

Charitativní projekt O kapku lepší hokej pokračuje svou druhou fází, do které se můžete zapojit i vy – fanoušci. V dobročinné aukci si můžete vydražit hokejku, podepsanou hráči HC VÍTKOVICE RIDERA. Získáte tak skvělý kousek do své sbírky a k tomu pomůžete dětem s onkologickou diagnózou, konkrétně leukémií.

Projekt O kapku lepší hokej pokračuje druhou fází. Poté, co se většina klubů v polovině února zahalila do oranžové barvy (omotávky hokejek, oranžové tkaničky v bruslích, sociální sítě, weby), v neděli odstartuje aukce, jejíž výtěžek bude opět věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje. Už v únoru se vybralo přes 160 tisíc korun díky kupování oranžových stužek online, na stadionech a dobrovolných příspěvků do kasiček (ještě nejsou všechny spočítány). Za to všem fanouškům děkujeme a přinášíme možnost získat něco speciálního – hokejku podepsanou celým týmem HC VÍTKOVICE RIDERA. Aukce odstartovala v neděli 8. března ve 12 hodin na webu sportovniaukce.cz.

Pokud si přejete vstoupit do aukce, musíte se na webu sportovniaukce.cz nejprve zaregistrovat. Aukce bude končit v neděli 22. 3. 2020 v 18 hodin. Vyvolávací cena každé hokejky je 2500 korun.

Odkaz při zveřejnění článku před startem aukce: https://www.sportovniaukce.cz/

Odkaz při zveřejnění v průběhu aukce: https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/1765

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >