Vydražte dres Rastislava Deje! Pomůžete tím poškozeným tornádem

Nejen finanční dar ve výši 50 000 Kč, Vítkovice věnují do aukce originální hraný dres z minulé sezony a výtěžek bude z dražby bude rovněž postoupen na konto veřejné sbírky na pomoc obyvatelům obcí, postiženým čtvrtečním tornádem.

Vítkovický hokejový klub už v pátek po poledni věnoval do veřejné sbírky na pomoc poškozeným čtvrtečním tornádem 50 000 Kč. Peníze putovaly na konto Českého červeného kříže. Tím ale pomoc ze strany Vítkovic směrem k potřebným na jižní Moravě nekončí.

Ostravský klub věnoval do aukce hokejových artefaktů originální hraný dres útočníka Rastislava Deje z výročního zápasu proti Třinci 26. prosince 2020. Vyvolávací cena je symbolicky 1 928 Kč a výtěžek z dražby dresu, stejně jako všech ostatních hokejových artefaktů, bude rovněž poslán na konto veřejné sbírky na pomoc obyvatelům obcí, poškozeným tornádem.

Ničivý živel se ve čtvrtek odpoledne a vpodvečer prohnal jižní Moravou, konkrétně oblastí Břeclavska a Hodonínska a kromě značných škod na majetku si vyžádal rovněž život minimálně pěti lidí.

Náhled dresu – ilustrační foto

AUKCE DRESU RASTISLAVA DEJE NA POMOC POSTIŽENÝM TORNÁDEM