Vstupenky

TELH 2021/2022

Dospělý

• 199 Kč

(platí pro zápasy s Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav, Mountfield HK, HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha, HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín, HC Motor České Budějovice)

• 299 Kč

(platí pro zápasy s HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno, HC Olomouc, Rytíři Kladno

Děti

• 49 Kč

(platí pro děti do 15 let včetně)

• děti do 120 cm výšky vstup v doprovodu dospělé osoby zdarma (bez nároku na místo)

ZTP/P

• 50% sleva

Vozíčkář

• vstup zdarma + 1 osoba doprovod (také zdarma)

(omezená kapacita – dle kapacity plošiny pro vozíčkáře)

Pozn.: Žádné další slevy se neuplatňují

Kapacita

• při dodržení platných podmínek – prokázání bezinfekčnosti – je možné využít až 100% kapacity Arény – 9 833 diváků

Prodej

Vstup do arény a kontrola

Kontrola bezinfekčnosti – COVID-19

• fanoušci bez kontroly bezinfekčnosti nebudou vpuštěni ani do prostoru pokladen

Kontrola vstupenek

• klasicky u turniketů při vstupu do arény

Podmínky účasti diváků na domácích utkáních A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA

1. Bezinfekčnost

Každý fanoušek musí při vstupu do OSTRAVAR ARÉNY prokázat svou bezinfekčnost některým z obecně uznávaných způsobů.

Pro návštěvu sportovních akcí přitom aktuálně platí, že je třeba mít u sebe oficiální potvrzení o provedení testu profesionálním odběrovým místem, popř. doklad o prodělání nemoci nebo o ukončeném očkování.

Potvrzení je přitom možno předložit jak v papírové, tak v elektronické podobě vč. certifikátů v aplikaci Tečka.

Za bezinfekčního je přitom považován každý, kdo:

1. a) je plně očkován (tzn. uplynulo min. 14 dní od aplikace druhé dávky vakcíny v případě dvousložkových vakcín, nebo min. 14 dní od očkování jednosložkovou vakcínou), nebo

1. b) doloží max. 7 dní starý negativní PCR test, popř. max. 3 dny starý negativní antigenní test, nebo (viz 1. c)

1. c)  doloží, že v posledních 180 dnech prodělal onemocnění covid-19.

Příslušné potvrzení o bezinfekčnosti je fanoušek povinen předložit při kontrole u vstupu do OSTRAVAR ARÉNY.

2. Respirátor

Během celého pobytu ve vnitřních prostorách OSTRAVAR ARÉNY platí povinnost mít nasazen respirátor v soulad s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

3. Dodržování rozestupů

Při pobytu v hledišti jsou fanoušci povinni respektovat pokyny pořadatelů týkající se rozsazení diváků v souladu s aktuálně platnými závaznými opatřeními.

4. Divácká kapacita

Při dodržení všech aktuálně platných opatření lze využít 100% kapacity OSTRAVAR ARÉNY – 9 833 diváků. Každý návštěvník musí prokázat bezinfekčnost bez výhrady. Návštěvník bez prokázání bezinfekčnosti nebude vpuštěn na stadion.
* změna vyhrazena v návaznosti na případnou úpravu vládních nařízení

KLUB SI VYHRAZUJE PRÁVO MĚNIT PODMÍNKY DIVÁCKÉ ÚČASTI V ZÁVISLOSTI NA OBECNĚ ZÁVAZNÝCH OPATŘENÍCH VYDÁVANÝCH VLÁDOU ČR A DALŠÍMI PŘÍSLUŠNÝMI INSTITUCEMI.

HC VÍTKOVICE RIDERA SI VYHRAZUJE PRÁVO VÝŠE ZMÍNĚNÉ INFORMACE AKTUALIZOVAT ČI ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DANÁ OPATŘENÍ PLATNÁ V DEN UTKÁNÍ.

Vstupenky online