Vstupenky na rozhodující pátý zápas s Olomoucí (čtvrtek, 17:00)

Za stavu 2:2 na zápasy se série předkola Generali Česká pojišťovna play off TELH mezi Vítkovicemi a Olomoucí vrací do Ostravy k rozhodujícímu pátému zápasu. Klíčové utkání série a sezony se hraje v OSTRAVAR ARÉNĚ ve čtvrtek 17. března od 17:00 hodin. Vstupenky jsou v prodeji od středy 16. března jak online tak na pokladně arény. Cena zůstává nezměněna. VAL NA VÍTKY!

Generali Česká pojišťovna play off TELH

Předkolo – 5. zápas

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc
čtvrtek 17. 3., 17:00