Vstupenky na Kometu? V sobotu od 9:00 na pokladně poslední kusy

Bude na poslední duel roku 2017, navíc s úřadujícím mistrem OSTRAVAR ARÉNA vyprodaná? Nejspíš ano. V den utkání Vítkovic s Brnem – v sobotu 30. prosince – půjdou od 9 hodin přímo na pokladně Arény do prodeje poslední zbytky vstupenek na atraktivní duel.

Ostrava už je zase pomalu hokejovým městem. Zdá se, že OSTRAVAR ARÉNA bude během základní části vyprodána i na jiné utkání, než je derby s Třincem. Sobotní zápas mezi Vítkovicemi a Kometou Brno hlásí extrémní zájem fanoušků.

Online prodej vstupenek ukončen

Vítězná šňůra Vítkovic v kombinaci s vůbec první návštěvou úřadujícího brněnského mistra v Ostravě v této sezoně a posledním zápasem kalendářního roku 2017 se pod obrovský zájem ze strany fandů významně podepsaly. Už v úterý 26. prosince byla kompletně vyprodána kapacita vstupenek, které ostravský klub uvolňuje do online prodeje v síti Ticketportal. Přes internet tak už od středy není vůbec možné nakoupit vstupenky na sobotní domácí duel Vítkovic.

Poslední vstupenky v doprodeji na Aréně v sobotu od 9:00

Každopádně, i když online prodej vstupenek už je ukončen. Neznamená to, že by bylo už nyní zcela vyprodáno. V den utkánív sobotu 30. prosince – půjdou přímo na pokladně OSTRAVAR ARÉNY do prodeje poslední zbytky vstupenek do sektoru C2 (který standardně není v online nabídce) a také zbylé vstupenky z nevyzvednutých rezervací. Odhadem se ale bude jednat spíše o desítky lístků. Pokladna OSTRAVAR ARÉNY s doprodejem vstupenek otevírá v sobotu 30. prosince v 9 hodin. Doprodej vstupenek bude probíhat do definitivního vyprodání kapacity Arény.

Je potřeba zastavit brněnskou invazi!

Velký podíl na zaplněnosti arény na duel Vítkovice – Kometa budou mít i fandové Brna. Ti už před několika týdny na toto utkání vyhlásili invazi do Ostravy a s několikatýdenním předstihem hojně kupovali vstupenky online. Proto je na místě, aby všichni ostravští a vítkovičtí fandové v sobotu rozhodně nenechali hlasivky a energii doma. V boji s úřadujícím mistrem budou domácí hráči potřebovat také podporu publika a cítit, že to jsou o ni, kdo hraje doma! Zápas HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno se hraje v sobotu 30. prosince od 16 hodin.