Vstupenky na domácí čtvrtfinálové bitvy s Třincem – od soboty v prodeji

V sobotu 19. března odstartovala nejen čtvrtfinálová série play off mezi Vítkovicemi a Třincem, ale rovněž také předprodej vstupenek na zápasy na ostravském ledě (středa 23. 3., 19:00 a čtvrtek 24. 3., 17:00). Prodej vstupenek probíhá jak online v síti Ticketportal, tak na pokladně OSTRAVAR ARÉNY.

Cena vstupenky na jeden čtvrtfinálový zápas je 399 Kč. Fandové ale samozřejmě mohou zakoupit zvýhodněný balíček na obě domácí utkání Vítkovic v ceně 699 Kč.

Zbystřit by měli permanentkáři – majitelé karet VÍTKOVICKÝ RYTÍŘ a noví permanentkáři mají vstup na domácí zápasy i ve čtvrtfinále zdarma v rámci své karty bez nutnosti jakékoli rezervace nebo nákupu vstupenek. Ovšem majitelé karet VÍTKŮV PARŤÁK (nejlevnější varianta – jako dárek k ní byla pouze šála) už nemají čtvrtfinálové zápasy v rámci své karty, pouze rezervaci místa pro nákup vstupenek – vstupenky je nutné si dokoupit (cena 349 Kč na utkání). Vstupenky pro majitele karty VÍTKŮV PARŤÁK lze zakoupit jak online v síti Ticketportal (návod na nákup přes online formulář), tak přímo na pokladně OSTRAVAR ARÉNY Rezervace míst pro majitele karty VÍTKŮV PARŤÁK jsou drženy do úterý 22. března do 23:59 hodin, pak jsou všechna nevyprodaná místa uvolněna do volného prodeje.

Prodej vstupenek na domácí zápasy Vítkovic ve čtvrtfinále play off proti Třinci bude zahájen v sobotu 19. března v 10:00 hodin. Probíhat bude nonstop online v síti Ticketportal.cz, současně bude probíhat také na pokladně OSTRAVAR ARÉNY (u vstupu od ulice Závodní), a to v sobotu, neděli, pondělí a úterý vždy od 10 do 17 hodin. V den samotných zápasů – ve středu a ve čtvrtek – bude pak pokladna otevřená už od 9:00 hodin (nedojde-li k vyprodání kapacity arény dříve).

ČTVRTFINÁLE

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec

Středa 23. března, 19:00, OSTRAVAR ARÉNA
Čtvrtek 24. března, 17:00 OSTRAVAR ARÉNA

Dospělý

• 399 Kč (balíček na obě utkání – 699 Kč)

Podej

• online v síti Ticketportal.cz. (prodej začíná v sobotu 19. 3. v 10:00)
  • na pokladně v sobotu 19. 3. (10 – 17 hod.), v neděli 20. 3. (10 – 17 hod.), pondělí 21. 3. (10 – 17 hod.), úterý 22. 3. (10 – 17 hod.), v den domácího zápasu vždy od 9:00 hodin

Děti

• 49 Kč (balíček na obě utkání – 69 Kč)

(platí pro děti do 15 let včetně)

• děti do 120 cm výšky vstup v doprovodu dospělé osoby zdarma (bez nároku na místo)

ZTP/P

• 50% sleva

Vozíčkář

• vstup zdarma + 1 osoba doprovod (také zdarma)

Vozíčkář + 1 osoba doprovodu zdarma (do naplnění kapacity plošiny pro vozíčkáře – 18 míst)

Permanentky

• karta VÍTKOVICKÝ RYTÍŘ – vstup v rámci karty bez nutnosti rezervace nebo nákupu vstupenek
  • karta NOVÝ PERMANENTKÁŘ – vstup v rámci karty bez nutnosti rezervace nebo nákupu vstupenek
  • karta VÍTKŮV PARŤÁK – pouze rezervace místa: nutno dokoupit vstupenku (349 Kč). Rezervace jsou drženy do úterý 22. 3., 23:59 hodin – NÁVOD NA NÁKUP ONLINE – UPLATNĚNÍ REZERVACE

Čtvrtfinále Generali Česká pojišťovna Play off TELH se hraje na 4 vítězná utkání. Na ostravském ledě se hraje 3. a 4. zápas a případný 6. zápas.

Tabulka A tým 2022/2023