Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Vstupenky na domácí čtvrtfinálové bitvy s Třincem – od soboty v prodeji

Datum publikování:

V sobotu 19. března odstartovala nejen čtvrtfinálová série play off mezi Vítkovicemi a Třincem, ale rovněž také předprodej vstupenek na zápasy na ostravském ledě (středa 23. 3., 19:00 a čtvrtek 24. 3., 17:00). Prodej vstupenek probíhá jak online v síti Ticketportal, tak na pokladně OSTRAVAR ARÉNY.

Cena vstupenky na jeden čtvrtfinálový zápas je 399 Kč. Fandové ale samozřejmě mohou zakoupit zvýhodněný balíček na obě domácí utkání Vítkovic v ceně 699 Kč.

Zbystřit by měli permanentkáři – majitelé karet VÍTKOVICKÝ RYTÍŘ a noví permanentkáři mají vstup na domácí zápasy i ve čtvrtfinále zdarma v rámci své karty bez nutnosti jakékoli rezervace nebo nákupu vstupenek. Ovšem majitelé karet VÍTKŮV PARŤÁK (nejlevnější varianta – jako dárek k ní byla pouze šála) už nemají čtvrtfinálové zápasy v rámci své karty, pouze rezervaci místa pro nákup vstupenek – vstupenky je nutné si dokoupit (cena 349 Kč na utkání). Vstupenky pro majitele karty VÍTKŮV PARŤÁK lze zakoupit jak online v síti Ticketportal (návod na nákup přes online formulář), tak přímo na pokladně OSTRAVAR ARÉNY Rezervace míst pro majitele karty VÍTKŮV PARŤÁK jsou drženy do úterý 22. března do 23:59 hodin, pak jsou všechna nevyprodaná místa uvolněna do volného prodeje.

Prodej vstupenek na domácí zápasy Vítkovic ve čtvrtfinále play off proti Třinci bude zahájen v sobotu 19. března v 10:00 hodin. Probíhat bude nonstop online v síti Ticketportal.cz, současně bude probíhat také na pokladně OSTRAVAR ARÉNY (u vstupu od ulice Závodní), a to v sobotu, neděli, pondělí a úterý vždy od 10 do 17 hodin. V den samotných zápasů – ve středu a ve čtvrtek – bude pak pokladna otevřená už od 9:00 hodin (nedojde-li k vyprodání kapacity arény dříve).

 

ČTVRTFINÁLE

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec

 

Středa 23. března, 19:00, OSTRAVAR ARÉNA
Čtvrtek 24. března, 17:00 OSTRAVAR ARÉNA

 

Dospělý

  • 399 Kč (balíček na obě utkání – 699 Kč)

 

Podej

  • online v síti Ticketportal.cz. (prodej začíná v sobotu 19. 3. v 10:00)
  • na pokladně v sobotu 19. 3. (10 – 17 hod.), v neděli 20. 3. (10 – 17 hod.), pondělí 21. 3. (10 – 17 hod.), úterý 22. 3. (10 – 17 hod.), v den domácího zápasu vždy od 9:00 hodin

 

Děti

  • 49 Kč (balíček na obě utkání – 69 Kč)

(platí pro děti do 15 let včetně)

  • děti do 120 cm výšky vstup v doprovodu dospělé osoby zdarma (bez nároku na místo)

 

ZTP/P

  • 50% sleva

 

Vozíčkář

  • vstup zdarma + 1 osoba doprovod (také zdarma)

 

Vozíčkář + 1 osoba doprovodu zdarma (do naplnění kapacity plošiny pro vozíčkáře – 18 míst)

 

Permanentky

  • karta VÍTKOVICKÝ RYTÍŘ – vstup v rámci karty bez nutnosti rezervace nebo nákupu vstupenek
  • karta NOVÝ PERMANENTKÁŘ – vstup v rámci karty bez nutnosti rezervace nebo nákupu vstupenek
  • karta VÍTKŮV PARŤÁK – pouze rezervace místa: nutno dokoupit vstupenku (349 Kč). Rezervace jsou drženy do úterý 22. 3., 23:59 hodin – NÁVOD NA NÁKUP ONLINE – UPLATNĚNÍ REZERVACE

 

 

Čtvrtfinále Generali Česká pojišťovna Play off TELH se hraje na 4 vítězná utkání. Na ostravském ledě se hraje 3. a 4. zápas a případný 6. zápas.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >