VŠECHNY MLÁDEŽNICKÉ SOUTĚŽE I TRÉNINKY ZRUŠENY

Na základě vyhlášení nouzového stavu v Česku a současně z rozhodnutí výkonného výboru Českého hokeje jsou s okamžitou platností zrušeny všechny žákovské a mládežnické soutěže, a to jak zápasy, tak tréninky, z důvodů zamezení šíření nákazy nového koronaviru.

Na základě vyhlášení nouzového stavu České republiky a současně rozhodnutí výkonného výboru Českého hokeje dochází s okamžitou platností ke zrušení všech mládežnických a žákovských soutěží. V praxi to znamená, že všechny zbylé zápasy sezony 2019/2020 všech kategorií a stejně tak všechny tréninky všech žákovských i mládežnických kategorií jsou zrušeny a soutěže zůstanou nedohrány. Jde o preventivní opatření proti šíření nákazy nového koronaviru.

11HC Energie Karlovy Vary17602920
13HC VÍTKOVICE RIDERA14520719