Vítkovičtí hráči na rozehrání v 1. lize

Dva dny před extarligovým startem využily Vítkovice možnosti nechat rozehrát některé ze svých hráčů v týmech Chance Ligy.

Vítkovičtí se vracejí do zápasového dění po desetidenní karanténě. Poslední přípravné utkání přitom hráli až 10. září, také proto dva dny před extraligovým startem v Českých Budějovicích využili Ostravané možnost nasadit některé ze svých hráčů v týmech Chance Ligy.

Konkrétně se jedná o obránce Roberta Černého a Jakuba Kubeše, kteří ve středečním utkání obléknou dres Přerova na ledě pražské Slavie. Barvy kladenských Rytířů budou hájit v utkání v Porubě útočník Rostislav Marosz (který je uvolněn naopak do Vítkovic na hostování do začátku ledna 2021) a rovněž obránce Michal Barinka, který uspěl na zkoušce a v sezoně bude hrát za Vítkovice.

13HC VÍTKOVICE RIDERA12320713