Vítkovický esport tým konečně uspěl. Vymazal Boleslav 5:0!

Vítkovický esport tým v rámci ENYAQ Hockey League slaví první sezonní výhru. Gameři RandyYs, Horys a Chupibear93 v pátek večer doslova vymazali Mladou Boleslav 5:0.

Skoro téměř dva roky čekal vítkovický esportový tým na výhru v rámci ENYAQ Hockey League. V minulé sezoně se Ostravané nedočkali jediné výhry. V této sezoně se tým složený z trojice Jiří „Horys“ Hora, Martin „RandyYs“ Valocký a David „Chupibear93“ Ranocha nemohl zbavit smůly. Například v předminulém kole sice dle statistik dokázal přehrát Plzeň, ale přesto nezapsal jediný bod. Úspěch ale přesto přišel, přineslo jej osmé kolo.

Právě včas. Vítkovičtí gameři doslova vymazali soupeře z Mladé Boleslavi. V pěti samostatných zápasech nedali Bruslařům šanci a nakonec je rozdrtili 5:0. „Spadl nám obrovský kámen ze srdce. Jsme zase zpátky ve hře o play off a uděláme vše pro to, aby se nám to podařilo,“ oddychl si po premiérové výhře David „Chupibear93“ Ranocha.

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089