Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Vítkovické hokejisty navštívil v Tatrách velvyslanec ČR na Slovensku Tomáš Tuhý

Datum publikování:

Vzácná návštěva a významná událost čekala ve středu večer hokejisty Vítkovic. Na soustředění do Tater za nimi dorazil velvyslanec České republiky na Slovensku Tomáš Tuhý. Hráče ostravského klubu pozval na slavnostní večeři.

Nejen tvrdá dřina ve vysokohorském prostředí, ale také významná událost. Hokejisty Vítkovic na soustředění v Tatrách přijel ve středu večer navštívit velvyslanec České republiky na Slovensku genpor. v. v. Tomáš Tuhý. Ostravský tým jej přivítal na slavnostní večeři na pravé slovenské kolibě na břehu Štrbského plesa.

„Mám velikou radost, že vás mohu přivítat na Slovensku. Sám osobně jsem velkým hokejovým fandou a mé srdce patří právě Vítkovicím. Navíc s majitelem klubu Alešem Pavlíkem nás pojí velké přátelství, takže jsem velice rád, že jsem vás, hokejisty Vítkovic, mohl navštívit. Přeji vám hodně úspěchů v další sezoně a moc vám fandím,“ zmínil velvyslanec Tuhý před slavnostní večeří v kolibě Patria.


Velvyslanec České republiky na Slovensku genpor. v. v. Tomáš Tuhý (uprostřed ve světlém obleku) s majitelem HC VÍTKOVICE RIDERA Alešem Pavlíkem (vpravo) a členy A-týmu a realizačního týmu a partnery klubu

Do Tater dorazil za svým týmem také majitel klubu Aleš Pavlík a skupinka partnerů, společně s nimi i velvyslanec Tomáš Tuhý zhlédl středeční odpolední kruhový trénink. „Návštěva pana velvyslance Tomáše Tuhého je pro náš celý klub obrovskou poctou. Jsem velice rád, že si Tomáš našel ve svém nabitém programu čas se za námi zastavit, podívat se na trénink, popovídat si, povečeřet s hráči. Moc Tomáši děkuji za návštěvu a vřelé přijetí, stejně jako děkuji i našim klubovým partnerům, kteří se za námi vypravili do Tater také,“ řekl Aleš Pavlík.

Vítkovičtí hokejisté jsou na soustředění ve Vysokých Tatrách od neděle. Kromě klasické tréninkové dřiny ve venkovních i vnitřních prostorách Hotelu Fis ozvláštňují dril také programy crossfitových trenérů-ambasadorů Try Hard. Počasí zatím Ostravanům u Štrbského Plesa přeje, a tak kromě výběhů na novou rozhlednu Věž snů Tatras Tower mohli trenéři do tréninků přidat i úterní kondiční výšlap na vrchol Solisko. Příprava Vítkovic ve vysokohorském prostředí končí v sobotu, její průběh mohou fanoušci sledovat na sociálních sítích klubu.

 

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

 

Příspěvek sdílený HC VÍTKOVICE RIDERA (@hcvitkovice)


 

 

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
3BK Mladá Boleslav9420316
4HC Olomouc8420216
5HC VÍTKOVICE RIDERA9412216
6HC Sparta Praha8312214
7HC KOMETA BRNO9320413
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >