Vítkovice – Trenčín ve čtvrtek od 17:00 v Porubě! Info k zápasu

Foto: Lukáš Bajgar – HC RT TORAX Poruba

Netradičně na ledě RT Torax Arény v Ostravě-Porubě vyzve ve čtvrtek 1. září HC VÍTKOVICE RIDERA v přípravném utkání slovenský celek HK Dukla Trenčín. Přinášíme informace směrem k organizaci utkání na porubském stadionu.

Předposlední přípravný zápas před startem nové extraligové sezony odehrají hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA proti slovenskému týmu HK Dukla Trenčín ve čtvrtek 1. září od 17:00 hodin. Místem konání ale nebude klasický domov vítkovického hokeje – OSTRAVAR ARÉNA – ale hrát se bude netradičně v RT Torax Arény v Ostravě-Porubě.

V OSTRAVAR ARÉNĚ se od začátku týdne konají krasobruslařské závody na obou ledových plochách, proto jsou Vítkovičtí nuceni využít azylu porubského stadionu firmy Sareza.

Vítkovice – Trenčín ve čtvrtek v Porubě. A pozor, již od 17:00 hodin!

HC VÍTKOVICE RIDERA - HK Dukla Trenčín

Informace pro fanoušky k utkání
s Trenčínem v Porubě

Vstupy

• otevřen bude POUZE VSTUP OD POŠTY (z ulice Čkalovova, viz obrázek)
  • stadion bude otevřen 1 hodinu před utkáním – 16:00 hodin

Permanentkáři

• majitelé permanentek ze sezony 2021/2022 a majitelé permic aktivovaných na nadcházející sezonu 2022/2023 mají vstup na utkání zdarma bez nutnosti rezervace či registrace

POZOR! Permanentky na toto utkání nemohou být určeny na konkrétní místo. Držitel permice může využít libovolné místo v hledišti RT Torax Arény bez ohledu na to, jedná-li se o místo na stání či na sezení – dle vlastního uvážení, či aktuální situace v hale.

Vstupenky

• cena vstupenky – 99 Kč
  • online prodej v síti Ticketportal.cz (prodej bude spuštěn v den utkání v 9:00 hodin)
  • na pokladně RT Torax Arény – pokladna ve směru od pošty na ulici Čkalovova v den zápasu od 16:00 hodin
  • děti do 15 let (včetně) vstup zdarma

POZOR! Vstupenky na toto utkání nejsou určeny na konkrétní místo. Držitel vstupenky může využít libovolné místo v hledišti RT Torax Arény bez ohledu na to, jedná-li se o místo na stání či na sezení – dle vlastního uvážení, či aktuální situace v hale.

Prosíme všechny fanoušky, aby omluvili případný diskomfort při utkání s Trenčínem v RT Torax Aréně. Děkujeme za shovívavost a pochopení.
HC VÍTKOVICE RIDERA

Tabulka A tým 2022/2023