Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Vítkovice – Trenčín ve čtvrtek od 17:00 v Porubě! Info k zápasu

Datum publikování:

Foto: Lukáš Bajgar – HC RT TORAX Poruba

Netradičně na ledě RT Torax Arény v Ostravě-Porubě vyzve ve čtvrtek 1. září HC VÍTKOVICE RIDERA v přípravném utkání slovenský celek HK Dukla Trenčín. Přinášíme informace směrem k organizaci utkání na porubském stadionu. 

Předposlední přípravný zápas před startem nové extraligové sezony odehrají hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA proti slovenskému týmu HK Dukla Trenčín ve čtvrtek 1. září od 17:00 hodin. Místem konání ale nebude klasický domov vítkovického hokeje – OSTRAVAR ARÉNA – ale hrát se bude netradičně v RT Torax Arény v Ostravě-Porubě.

V OSTRAVAR ARÉNĚ se od začátku týdne konají krasobruslařské závody na obou ledových plochách, proto jsou Vítkovičtí nuceni využít azylu porubského stadionu firmy Sareza.

Vítkovice – Trenčín ve čtvrtek v Porubě. A pozor, již od 17:00 hodin!

HC VÍTKOVICE RIDERA - HK Dukla Trenčín

 

Informace pro fanoušky k utkání
s Trenčínem v Porubě

 

Vstupy

  • otevřen bude POUZE VSTUP OD POŠTY (z ulice Čkalovova, viz obrázek)
  • stadion bude otevřen 1 hodinu před utkáním – 16:00 hodin

 

Permanentkáři

  • majitelé permanentek ze sezony 2021/2022 a majitelé permic aktivovaných na nadcházející sezonu 2022/2023 mají vstup na utkání zdarma bez nutnosti rezervace či registrace

POZOR! Permanentky na toto utkání nemohou být určeny na konkrétní místo. Držitel permice může využít libovolné místo v hledišti RT Torax Arény bez ohledu na to, jedná-li se o místo na stání či na sezení – dle vlastního uvážení, či aktuální situace v hale.

 

 

Vstupenky

  • cena vstupenky – 99 Kč
  • online prodej v síti Ticketportal.cz (prodej bude spuštěn v den utkání v 9:00 hodin)
  • na pokladně RT Torax Arény – pokladna ve směru od pošty na ulici Čkalovova v den zápasu od 16:00 hodin
  • děti do 15 let (včetně) vstup zdarma

POZOR! Vstupenky na toto utkání nejsou určeny na konkrétní místo. Držitel vstupenky může využít libovolné místo v hledišti RT Torax Arény bez ohledu na to, jedná-li se o místo na stání či na sezení – dle vlastního uvážení, či aktuální situace v hale.

 

 

 

Prosíme všechny fanoušky, aby omluvili případný diskomfort při utkání s Trenčínem v RT Torax Aréně. Děkujeme za shovívavost a pochopení.
HC VÍTKOVICE RIDERA

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
3BK Mladá Boleslav9420316
4HC Olomouc8420216
5HC VÍTKOVICE RIDERA9412216
6HC Sparta Praha8312214
7HC KOMETA BRNO9320413
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >