Banner Promo

Vítkovice se ohrazují vůči nepravdivému výroku Jakuba Voráčka

Datum publikování:

Vedení HC VÍTKOVICE RIDERA je nuceno reagovat na nepravdivé informace, které zveřejnil na svém twitterovém účtu hokejista Jakub Voráček k incidentu po utkání 2. semifinále mezi Vítkovicemi a Hradcem Králové. Voráček uvádí, že měl majitel HC VÍTKOVICE RIDERA Aleš Pavlík vyhrožovat kapitánovi Mountfield HK Radku Smoleňákovi ukončením kariéry. Informace se nezakládá na pravdě.

 

Vedení Hokejového klubu HC VÍTKOVICE RIDERA, konkrétně a jmenovitě majitel Aleš Pavlík, sportovní ředitel Roman Šimíček a manažer klubu Patrik Rimmel se veřejně ohrazují proti nepravdivým informacím, které na svém twitterovém účtu zveřejnil hokejista Jakub Voráček k incidentu po 2. zápase semifinále play off mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a Mountfield HK.

Je pravdou, že po skončení utkání došlo mezi majitelem klubu HC VÍTKOVICE RIDERA Alešem Pavlíkem před kabinou rozhodčích k ostré výměně názorů s předsedou komise rozhodčích Vladimírem Pešinou. Je také pravdou, že následně se diskuze zúčastnil i kapitán Mountfield HK Radek Smoleňák a došlo i k výměně názorů mezi Pavlíkem a Smoleňákem, ve kterém došlo i na výrazy tvrdšího rázu.

Nicméně není pravdou a je na to hned několik svědků, že by majitel Vítkovic Aleš Pavlík vyhrožoval kapitánovi Mountfield HK Radku Smoleňákovi ukončením kariéry.

Je smutné a do určité míry také nepochopitelné, že tuto lživou informaci zveřejní uznávaný hokejista Jakub Voráček, který ale fyzicky zápasu a tedy ani incidentu přítomen nebyl. Zarážející také je, že tuto lživou informaci převezme řada českých médií bez toho, aniž by se alespoň pokusila kontaktovat druhou stranu, tedy kohokoli z vedení HC VÍTKOVICE RIDERA s tím, aby si redaktoři ověřili, zda je výrok pravdivý, či nikoli.

Vedení HC VÍTKOVICE RIDERA pokládá za nutné se takto veřejně ohradit proti těmto lžím. Je toho názoru, že by bylo žádoucí, aby se lidé, kteří nebyli přítomni, se k dané problematice nevyjadřovali, zvláště pak, aby nešířili smyšlené informace a nepravdy.

Vedení HC VÍTKOVICE RIDERA tímto považuje ze své strany celou mediální přestřelku za uzavřenou a nadále nehodlá situaci kolem incidentu v útrobách stadionu po skončení 2. semifinále jakkoli komentovat.

Vedení Hokejového klubu HC VÍTKOVICE RIDERA

Aleš Pavlík (majitel klubu)

Roman Šimíček (sportovní ředitel)

Patrik Rimmel (manažer klubu)

 

 

 

Níže náhled informace, kterou na svém twitterovém účtu zveřejnil Jakub Voráček

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761