Banner Promo

Vítkovice permice nezdražují! Chceme udržet plnou halu a zájem fandů, líčí Roman Šimíček

Datum publikování:

V pondělí 22. května startuje prodej permic na Vítkovice na novou extraligovou sezonu. Zprávou číslo jedna je to, že letošní semifinalista ani po úspěšné sezoně nezdražuje permice. Cena se nemění. „Chceme dát fandům jasně najevo, že o jejich zájem a podporu stojíme. A zároveň věříme, že bez zdražení přilákáme ještě více fandů, kteří si koupí celosezonní kartu a ukážou tak svou věrnost,“ přeje si sportovní ředitel HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Šimíček.

 

Permice na Vítkovice jdou do prodeje v pondělí 22. května, můžete prozradit, na co se mohou věrní fandové modro-bílých barev těšit?

Samozřejmě na náš vítkovický hokej a na to, že když si pořídí permici, tak výrazně ušetří, podpoří klub a také ukážou svou věrnost.

 

Zprávou číslo jedna je jistě fakt, že ceny permic zůstávají nezměněny, je to tak?

Jednoznačně. My tímto krokem chceme dát fandům jasně najevo, že o jejich zájem a podporu stojíme. V minulé sezoně jsme měli třetí nejvyšší návštěvnost v celé extralize a atmosféra na našich domácích utkáních byla výborná. Chceme to samé i v nové sezoně. Navíc věříme, že když necháme stejnou cenu, jaká byla v minulé sezoně, tak nalákáme nové fandy, kteří před rokem permici nekoupili. Nezdražili jsme, i když vše kolem, nejen v hokeji, zdražuje, a tak doufám, že nám to fandové vrátí svým zájmem a že budeme mít v nové sezoně ještě více permanentkářů, než tomu bylo doposud.

 

K úpravě cen jste nepřistoupili ani navzdory faktu, že s Ligou mistrů čeká Vítkovice větší porce zápasů, navíc velice atraktivních…

Ano, i když nás čeká Champions Hockey League a konfrontace s nejlepšími evropskými hokejovými kluby, cena permice zůstává stejná a přitom samozřejmě zápasy CHL jsou součástí permice. Jak už jsem řekl, věříme a moc si přejeme, že nám to fandové vrátí na zájmu a že budeme mít v sezoně 2023/2024 ještě více permanentkářů.

 

Souhlasíte, že permanentkáři v nedávno skončené sezoně, jak se říká, vyhráli jackpot?

Je to tak. Kdo umí počítat si to lehce zjistí. Vždyť jenom v základní části ušetřili permanentkáři oproti nákupu vstupenek přes 1 200 korun. A pak teprve přišlo play off, které měli majitelé permic zdarma a během kterého ušetřili celkem přes 4 500 korun! To jsou velké peníze a je to vlastně skoro cena jedné další permice. Za mě není nad čím uvažovat nebo přemýšlet, protože permice se jednoznačně v minulé sezoně vyplatila a vyplatí se v nadcházející sezoně.

 

Přitom nejen úspora na vstupném, ale fandové – permanentkáři – se mohou znovu těšit na řadu výhod a bonusů, je to tak?

I v tomhle směru jsme se snažili zůstat konzistentní a nabídnout našim permanentkářům to, co měli k dispozici v minulé sezoně. Tím největším lákadlem je opět bonusová slevová knížka v hodnotě 1 200 Kč na nákup do obchodního řetězce Kaufland! Takže permanentkář ušetří na vstupném, má své místo na hokeji jisté a ještě dostane vlastně 1 200 korun na nákup v Kauflandu. To je přece super. A pak tady jsou samozřejmě další slevy při nákupu v našem Fanshopu. Super jsou slevy na vstup do zážitkových a sportovních areálů Skalka family park a Ridera Sport od našeho generálního partnera. Prostě nákupem permice ta zvýhodnění nekončí.

 

Čili je vidět, že HC VÍTKOVICE RIDERA si fanoušků váží, a i přes úspěšnou sezonou nechává dveře svým fandům otevřeny dokořán. Souhlasíte?

To je náš záměr. Přiznám, že jsme na interních klubových poradách řešili, jestli je vůbec možné v současné situaci, kdy rostou snad všechny představitelné náklady, udržet ceny vstupného na původní výši. Ale rozhodli jsme se, že do toho půjdeme, že nezdražíme, že necháme cenu příznivou a budeme věřit, že zvýšený zájem ze strany fanoušků o permanentkáře nám to vrátí po všech stránkách. Já myslím, že každý ví a chápe, že jen vybudování konkurenceschopného týmu je hodně finančně náročné. My chceme v další sezoně být opět nahoře a hrát dobrý a úspěšný hokej, ale chceme také udržet plnou halu a skvělou atmosféru, která u nás panovala v minulé sezoně. A já věřím, že se nám to povede. A vrátím se tím k otázce permanentek a znovu dodám, že věřím také ostravským fanouškům, že se nám za to odvděčí zájmem o permice.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2023/2024

PozTýmZVVPPPPB
7Bílí Tygři Liberec5224342182
8Mountfield HK52168111775
9HC VÍTKOVICE RIDERA5218582172
10HC Olomouc5216762368
11HC Energie Karlovy Vary5214832761