VIDEO: Výroba ledové plochy v OSTRAVAR ARÉNĚ

Také hlavní ledová plocha OSTRAVAR ARÉNY je už připravena! Mistři ledaři v průběhu víkendu zabílili, nalajnovali a zamrazili kluziště. Oproti tréninkové Multifunkční hale také pod led přibyly reklamy partnerů HC VÍTKOVICE RIDERA, bez kterých by hokej ve Vítkovicích mohl jen těžko a s obtížemi existovat. Od prvního srpnového týdne je tak vše nachystáno na to, aby A-mužstvo mohlo trénovat na hlavní ploše a také, aby mohlo odstartovat zápasy letního poháru Generali Česká Cup 2020.