Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

VIDEO: Vítkovice vyjádřily díky permanentkářům speciálními dresy

Datum publikování:

Dvoubodové vítězství ve vánočním derby nad Třincem vybojovali hokejisté Vítkovic ve speciálních dresech, které zdobila jména permanentkářů ostravského klubu. Možná i díky nim se modro-bílým podařilo porazit vedoucí celek extraligy.

Vyjádření díků a respektu všem, kteří před nejistou sezonou neváhali a podpořili klub nakoupením permanentky. To byla akce Vítkovic pro štěpánskou bitvu s Třincem. Hráči A-mužstva vyjeli do utkání ve speciálních dresech, které ozdobila jména permanentkářů.

Možná i díky této speciální motivaci se modro-bílým podařilo porazit vedoucí celek extraligové tabulky. „Samozřejmě my a věřím, že i fandové sami budou velice spokojení, že jsme v těchhle dresech dokázali porazit Třinec a vyhrát derby,“ pousmál se po dvoubodovém zápase jeden z jeho vítkovických hrdinů brankář Daniel Dolejš.

 

 

Podobné symbolické poděkování fanouškům nemá v Česku obdoby. Bílá sada byla ozdobena na čtyřmi sty jmen permenantkářů ostravského klubu. HC VÍTKOVICE RIDERA chce touto cestou poděkovat těm, kteří si před nejistou sezonou pořídili celosezonní vstupenky a tím významně podpořili klub v těžké covidové době. Tyto originální hrané dresy z vánočního utkání pak půjdou do charitativní aukce, jejíž výtěžek bude věnován na konto boje proti COVID-19.

Vítkovice přišly s nápadem na umístění jmen na dresy v průběhu podzimu. Následně měsíc probíhal sběr jmen, respektive souhlasů se zveřejněním jména – dle ochrany osobních údajů nemohl klub na dresech zveřejnit jména všech permanentkářů bez jejich souhlasu. Svolení se zveřejněním svého jména nakonec daly čtyři stovky majitelů celosezonních vstupenek a ti jsou také na dresech uvedeni.

Charitativní aukce s originálními hranými a vítězstvím ověnčenými dresy bude spuštěna na začátku ledna 2021.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >