VIDEO: Rozlučka s Petrem Celerinem

První domácí zápas Vítkovic v sezoně 2021/2022 odstartovala rozlučka s kustodem Petrem Celerinem, který se po 23 letech v klubu rozhodl pro změnu a nové nehokejové odvětví.

Dlouholetý kustod Petr Celerin převzal před zápasem s Litvínovem z rukou sportovního ředitele Romana Šimíčka památeční dres s podpisy současného týmu a pracovníků klub a doživotní permanentku na Vítkovice. Na kostce mohli fandové i hráči sledovat průřez jeho kariérou u A-mužstva a pozdravy jeho někdejších svěřenců Marka Malíka, Juraje Štefanky a Rostislava Olesze. Nakonec populární „Celer“ vhodil čestné buly mezi Romana Poláka a Patrika Zdráhala.

Tabulka A tým 2022/2023

3BK Mladá Boleslav9420316