Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

VIDEO: Je čas udělat si pořádek v hlavě (2) – Jak posílit sebevědomí

Náročné období karantény, omezeného pohybu i přísnějšího režimu pomalu končí. Otevírají se obchody, restaurace, režim se rozvolňuje, život se vrací do starých kolejí. Po těžké době, kdy nebylo možné se až tolik potkávat s přáteli, udržovat kontakty, věnovat se tradičním koníčkům, se i každý z nás vrací do normálního života. Více, než fyzická stránka dostala zabrat psychická. Jak vše zvládnout a znovu se nastartovat poradí odborníci na mentální koučink ze společnosti RainFellows, partner HC VÍTKOVICE RIDERA.

Máme za sebou téměř dva měsíce bez tréninků, zápasů, běžné školní docházky, kontaktů s kamarády, koníčků, výletů, nákupů a dalších běžných činností. Po celou tu dobu se vám snažíme přinášet návody, jak se i v domácích podmínkách udržovat v dobré fyzické kondici, která je základním předpokladem pro odolnost vůči jakékoli nemoci, nejen proti koronaviru. Doba, kterou prožíváme, je ale možná než na udržení dobré fyzičky mnohem náročnější na udržení dobré psychické pohody. A to nejen hráčů, ale i jejich rodičů. V HC VÍTKOVICE RIDERA naštěstí již od minulé sezony spolupracujeme s týmem mentálních koučů, kteří naše hráče učí, jak se svou psychikou správně pracovat. Kromě A-týmu se do tohoto projektu zapojili postupně i junioři, dorostenci a žáci 9. a 8. třídy. Několik základních rad teď pro zopakování nebo jako novou informaci nabízíme vám všem.

Pro každého sportovce je chvíle, kdy nemůže naplno trénovat, jak byl zvyklý, velice náročná. Kromě udržení fyzické kondice je v tu chvíli stejně důležitá mentální příprava. Vždyť správné nastavení mysli dělá až 70 % výkonu sportovce, a proto vám přinášíme několik krátkých videí, kterými můžete posílit svou mysl a posunout hranice své výkonnosti. A nemusí to být vždy jen v oblasti sportu.

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
11HC VERVA Litvínov14412716
12Bílí Tygři Liberec14404616
13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613
14Rytíři Kladno14132811
15PSG Berani Zlín14013105
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >