Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

VIDEO: Hráči vybírali novou výstroj, aneb CCM den 2020

Datum publikování:

Neodmyslitelně k období letní přípravy patří také výběr výstroje na novou sezonu. Ve středu dorazili do Vítkovic zástupci firmy CCM Czech republic a předvedli hokejistům ostravského celku novinky na trhu v oblasti bruslí, hokejek a výzbroje celkově.

Předváděcí akce společnosti CCM Czech republic se samozřejmě odehrála až po středeční dopolední porci tréninkových dávek. Výstroj si přišli vyzkoušet a případně vybrat i hráči, kteří se připravují individuálně, tedy Zbyněk Irgl, Ondřej Roman, Jan Hruška, Martin Dočekal, Patrik Koch či Jakub Kubeš.

„Je to každoroční klasika, která k letní přípravě patří. Kluci ze CCM přijedou s kompletním vybavením. Hráči si můžou osahat nové modely bruslí, hokejek, chráničů, brankáři krom toho betonů, masek, rukavic. Je pak čistě na každém hráči, jestli si vybere nový model, nebo zůstane u toho, který má například z minulé sezony. Samozřejmě tady máme nové hráče, které je potřeba kompletně vybavit,“ říká kustod A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Celerin.

 

 

A jak se to řeší například u hráčů, kteří jsou ze zahraničí a v současné situaci nemohli na předváděcí den do Ostravy dorazit? „Kluci z Kanady jednoduše poslali specifikace požadavků na hole a další mailem. Kluci, kteří trénují v Plzni se zase domlouvali napřímo a individuálně, že se se zástupci CCM potkají, až bude předváděcí akce v Plzni nebo poblíž. Vzhledem k tomu, že každý hráč má svou osobní kartu a vše prochází přes databázi, je to snadné,“ prozrazuje Celerin.

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >