VIDEO: Druhé výkonnostní testy

Před nedělním odjezdem na soustředění do Vysokých Tater absolvoval A-tým HC VÍTKOVICE RIDERA výkonnostní testy, už druhé.

Bench press s 80% vlastní váhy do maximálního počtu opakování, skok do dálky z místa, maximální počet shybů podhmatem, běžecký beep test, maximální počet kliků za 60 sekund a běžecká prémie v podobě 1 500 m na atletickém oválu. Hokejisté Vítkovic podruhé v letní přípravě absolvovali výkonnostní testy. Uzavřela se tím první část suché přípravy. V neděli tým vyrazí na týdenní soustředění do Vysokých Tater.

„Naplánovali jsme si, že hráče chceme průběžně testovat. Zvolili jsme třikrát – na začátku přípravy, před soustředěním a na konci přípravy. Testy musí podstoupit i hráči s individuální přípravou a zatím můžu říci, že s průběžnými výsledky můžeme být spokojení, ta čísla jsou dobrá,“ zmínil hlavní trenér Vítkovic Miloš Holaň.

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089