Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Veřejný trénink v pátek na Skalce

Datum publikování:

Přijďte se podívat a případně si i vyzkoušet trénink extraligového A-mužstva! Hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA absolvují v pátek odpolední trénink ve Skalka Family Park Ostrava, který bude zcela otevřený veřejnosti. Přístupné budou i dětské atrakce a žáci se samými jedničkami na vysvědčení budou mít vstup na atrakce zcela zdarma!

HC Vítkovice RideraSkalka Family Park Ostrava nabízí skvělé podmínky pro sportovní vyžití celé veřejnosti, jak pro dospělé, tak pro děti. Výborné zázemí využívají i hokejisté HC VÍTKOVICE RIDERA, kteří zde v pátek budou absolvovat odpolední veřejný trénink. Všichni fandové jsou srdečně zváni. Na Skalce, v pátek 29. června, od 15 hodin.

Pro příznivce a návštěvníky Skalka Family Parku bude připravena komentovaná ukázka letního tréninkového drilu extraligových hokejistů. Odvážlivci si budou moci po skončení tréninku hráčů sami jednotlivé tréninkové jednotky vyzkoušet, navíc pod vedením kondičního trenéra Vítkovic Igora Horyla a za asistence samotných hráčů.

 

 

Připraven bude i doprovodný program se soutěžemi. Nebude chybět ani stánek Fanshopu HC Vítkovice, který zde zahájí prodej zbrusu nové letní kolekce. Vystoupí i vítkovické roztleskávačky Fit&Fun Cheerleaders Ostrava.

Pátek 29. června je také posledním školním dnem, proto všichni školáci, kteří do Skalka Family Parku dorazí s vysvědčením se samými jedničkami, budou mít vstup na dětské atrakce zcela zdarma.

 

Pozn.: HC VÍTKOVICE RIDERA připomíná, že účast fanoušků v tréninkové jednotce je zcela dobrovolná a na vlastní nebezpečí. HC VÍTKOVICE RIDERA nenese žádnou zodpovědnost, za případná zranění, či újmy, které účastníkům tréninku mohou případně nastat.

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE311674466
2HC VÍTKOVICE RIDERA321746565
3HC Oceláři Třinec321625957
4HC Olomouc3315411354
5HC ŠKODA PLZEŇ3313371052
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >