Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

V sobotu na pokladně posledních 300 lístků na Kometu

Datum publikování:

Šlágr mezi Vítkovicemi a Kometou bude nejspíš sledovat vyprodaná OSTRAVAR ARÉNA. Po úterním ukončení online prodeje vstupenek jde v den utkání – sobotu 30. prosince – do prodeje poslední várka 300 zbývajících lístků. Doprodej vstupenek bude probíhat pouze na pokladně OSTRAVAR ARÉNY u hlavního vchodu. Pokladna otevírá v sobotu v 9 hodin.

Duel Vítkovic s Kometou doslova pobláznil ostravské, ale i brněnské fanoušky. Díky jejich zájmu už pět dní před utkáním skončil online předprodej vstupenek. OSTRAVAR ARÉNA bude praskat ve švech, ale kdo ještě nemá lístky, nemusí úplně ztrácet naději. Posledích 300 vstupenek půjde do prodeje v den utkání, tedy v sobotu 30. prosince v 9:00 hodin na pokladně OSTRAVAR ARÉNY číslo 13 – u hlavního vstupu – od ulice Závodní. Samozřejmě doprodej vstupenek bude trvat do doby, než bude kapacita Arény definitivně vyprodána. Sluší se dodat, že pokud k tomu opravdu dojde, bude to poprvé od sezony 2012/2013, co ostravský palác vyprodá v základní části jiný zápas, než duel s Třincem. Tehdy to bylo střetnutí s Kladnem s Jaromírem Jágrem.

Obdobně jako s Třincem, také s Kometou bude hlediště OSTRAVAR ARÉNY z části zaplněno fanoušky hostujícího celku. O kvalitě fandění příznivců Brna je zbytečné hovořit. O to více tak musejí vítkovičtí fanoušci zabrat, aby to bylo právě jejich mužstvo, tentokrát v červených dresech, kdo bude pociťovat domácí atmosféru. „Jsme Ostrava, jsme Vítkovice. Já věřím, že naši fandové budou mít v hale nejen početní, ale i kvalitativní převahu. Že nedovolí příznivcům soupeře, aby proměnili náš ostravský palác v brněnské rondo. Každý fanoušek z Ostravy to tak musí cítit a já jsem přesvědčený, že i cítí ve svém srdci. Nebojíme se toho, víme, že Ostraváci umí udělat skvělou a bouřlivou atmosféru a věříme, že proti Brnu tomu u nás v paláci nebude jinak,“ dodává Jakub Petr.

 

HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno, sobota 30. 12., 16:00, OSTRAVAR ARÉNA

Zápas 35. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Kometa Brno hostí OSTRAVAR ARÉNA v sobotu 30. prosince od 16:00 hodin. Vstupenky v prodeji online již nejsou. Doprodej posledních 300 kusů lístků se uskuteční pouze v den utkání přímo na pokladně OSTRAVAR ARÉNY číslo 13 – u hlavního vstupu od ulice Závodní. Pokladna se otevírá v 9:00 hodin.  Vítkovická fanzóna před hlavním vchodem od ulice Závodní bude otevřena v 14:30 hodin (i v případě deštivého či sněžného počasí).

HC VÍTKOVICE RIDERA - HC KOMETA BRNO

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4728847104
2HC VÍTKOVICE RIDERA472549992
3HC Sparta Praha4625621389
4Mountfield HK4720741678
5HC Oceláři Třinec4720461774
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >