V neděli, v OC Futurum: Vítkovičtí v roli Ježíšků

V neděli 18. prosince se můžete přijít pozdravit a ulovit autogram od trojice hráčů A-týmu Vítkovic. V OC Futurum v Ostravě u vánočního stromu přání budou dárky dětem z dětského domova Úsměv nadělovat Lukáš Krenželok, Rastislav Dej a Dominik Lakatoš.

Nejen autogramiáda a setkání s fanoušky, ale především rozdávání radosti dětem, které neměly v životě tolik štěstí, jako ostatní. Vítkovičtí hokejisté v neděli 18. prosince od 17 hodin budou v OC Futurum v Ostravě u vánočního stromu přání nadělovat dárky dětem z dětského domova Úsměv. Nejen, že ostravští hráči pomohli s nákupem dárků dle dopisů Ježíškovi přímo od dětí, ale také sami mezi sebou vybrali v kabině částku 50 000 Kč, které věnují dětskému domovu Úsměv jako dárek.

„Jsou Vánoce a k těm dobré skutky patří. Prostě jsme chtěli přispět i sami za sebe, nad rámec klubové akce. A tak jsme si řekli, že vybereme nějaké peníze, které může domov použít na něco užitečného, nebo třeba na výlet s dětmi, prostě podle toho, co bude potřeba. Snad tím dětem aspoň trošku zpříjemníme jejich dětství,“ přeje si Dominik Lakatoš.

Rozdávání dárků i autogramiáda hokejistů se uskuteční u vánočního stromu přání v OC Futurum v Ostravě (za jídelní zónou) v neděli 18. prosince od 17:00 hodin.

Tabulka A tým 2022/2023

1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101