UTKÁNÍ S KOMETOU ZRUŠENO!

Úterní přípravný zápas mezi Vítkovicemi a Kometou je zrušen. Brněnský klub odřekl účast v utkání z preventivních důvodů.

HC Kometa Brno v úterý dopoledne odřekl přípravné utkání na ledě HC VÍTKOVICE RIDERA, z preventivních důvodů. „V klubu se nám objevily zvýšené teploty, proto jsme se rozhodli do pátku zrušit jak přípravná utkání, tak i společné tréninky A-týmu. Máme respekt a zodpovědnost k oběma soupeřům, a pro tyto preventivní opatření jsme rozhodli hlavně proto, abychom předešli možným problémům před startem extraligy,“ říká majitel Komety Libor Zábranský na klubovém webu.

Úterní zápas mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC Kometa Brno je tak zrušen.

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613