Úterní zápas v Budějovicích odložen. Náhradní termín 8. 2.

Úterní zápas 43. kola Tipsport Extraligy mezi HC Motor České Budějovice a HC VÍTKOVICE RIDERA je na žádost českobudějovického klubu odložen. Zápas bude odehrán v náhradním termínu 8. února 2022 od 17:30 hodin.

Českobudějovický Motor je od minulého týdne kvůli pozitivním testům na covid-19 v týmu v karanténě. Jak sám klub na svých webových stránkách uveřejnil, zdravotní stav týmu není ani po pětidenní karanténě takový, aby bylo možné absolvovat úterní utkání s Vítkovicemi. Oba kluby se proto na žádost Budějovic dohodly na odložení utkání na náhradní termín, tím je úterý 8. února od 17:30 hodin v Budvar Aréně.

Tabulka A tým 2022/2023