HC KOMETA BRNO – HC VÍTKOVICE RIDERA

Datum Čas League Sezóna Kolo
1.2.2018 12:30 Juniorka 2017-2018 N1

Report

HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA 7:2 (4:1, 1:1, 2:0)

Branky: 9. Matula (Frydrych, Slabý), 15. Kowalczyk (Svoboda), 17. Čejka (Ferda, Krejčí), 20. Svoboda (Střondala, Süss), 27. Svoboda (Kučeřík, Süss), 48. Matula (Novák, Kowalczyk), 60. Süss (Střondala) – 12. Raška (Baláž, Zdeněk), 23. Vilček (Dang, Zdeněk). Rozhodčí: Přikryl – Komínek, Měkýš. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Diváci: 105.

HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Trnka „A“, Slabý, Jurnečka, Kučeřík, Jeřábek, Kowalczyk, Mlčák – Novák, Süss, Havlát, Svoboda, Hasoň „A“, Střondala, Čejka „C“, Matula, Ferda, Frydrych, Krejčí, Kunc.

HC VÍTKOVICE RIDERA: Daňa (Juránek) – Klus, Ficek, Zdeněk, Šendera, Štěpánek „A“, Kučera – Gřesík, Blaško, Vilček, Peterka, Baláž, Klíma, Spratek, Raška „C“, Malát, Dang.

Místo zápasu

Winning Group Arena Brno