HC KOMETA BRNO – HC VÍTKOVICE RIDERA

Datum Čas League Sezóna Kolo
30.9.2017 17:00 Juniorka 2017-2018 7

Report

HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA 5:2 (0:0, 3:1, 2:1)

Branky: 25. Havlát (Kowalczyk, Ferda), 26. Plášek (Střondala, Svoboda), 38. Svoboda (Kowalczyk, Plášek), 59. Čejka, 60. Plášek (Střondala, Svoboda) – 30. Baláž (Toman, Raška), 45. Štěpánek (Toman, Baláž). Rozhodčí: Michal – Bohuslav, Maťašovský. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0.

HC Kometa Brno: Holík – Trnka „A“, Slabý, Jurnečka, Kučera, Furch, Jeřábek, Kowalczyk – Novák, Havlát, Svoboda, Gajarský, Střondala, Čejka „C“, Matula, Mlynář, Ferda, Frydrych, Krejčí, Plášek, Nejedlý.

HC VÍTKOVICE RIDERA: Juránek – Klus, Ficek, Kaláb, Zdeněk, Štěpánek, Kučera – Gřesík, Raček, Vilček, Peterka, Baláž „A“, Mrva, Raška „C“, Malát, Toman „A“.

Místo zápasu

Winning Group Arena Brno