Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Týden hokeje: Ve Vítkovicích přivítali čtyřicítku nových adeptů

Datum publikování:

I druhý podnik projektu Týden hokeje této sezony slavil ve Vítkovicích úspěch. HC VÍTKOVICE RIDERA přivítal na velké náborové akci přes čtyřicet úplně nových hokejových adeptů, kteří poprvé ochutnali český národní sport.

HC Vítkovice RideraAkce Týden hokeje, pořádaná Českým hokejem, už si u nás vybudovala tradici. Stejně tak i ve Vítkovicích. V letošní sezoně už podruhé se velký náborový podnik konal pod hlavičkou ostravského extraligového týmu a i tentokrát si Vítkovičtí nemohli stěžovat na nezájem malých adeptů a jejich rodičů.

„Tentokrát jsme se rozhodli doporučit těm rodičům a dětem, kteří už na přípravku k nám občas chodí, aby na tuto akci záměrně nepřišli. Chtěli jsme tím získat reálný obrázek toho, kolik nových zájemců na nábor přijde. A musím říct, že jsme spokojení, nových malých hokejistů nakonec přišlo přes čtyřicet, což je v rozběhnuté sezoně určitě výborné číslo,“ říká hlavní trenér vítkovické přípravky Libor Pavliš.

Náborová akce se konala v Multifunkční hale. Příchozí děti a rodiče nejprve prošli registrací, při které každý účastník dostal zdarma reprezentační dres jako dárek. Následoval brífink v kabině vedený trenérem Liborem Pavlišem, kde se účastníci seznámili s tím, co je čeká. Pak se přistoupilo k akci na ledě. První okamžiky dění na ledě patřily ukázce vítkovických druháků, třeťáků a čtvrťáků, pro představu, jaké pokroky děti v průběhu pravidelného tréninku dělají. Pak už se na led vrhli ti nejnovější hokejoví adepti. Na šesti stanovištích pod vedením vítkovických trenérů si děti vyzkoušely zábavnou formou řadu činností, které v tréninku mohou zažít. Společná fotografie na závěr samozřejmě nemohla chybět.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4527846101
2HC VÍTKOVICE RIDERA452349986
3HC Sparta Praha4424521384
4HC Oceláři Třinec4420451573
5Bílí Tygři Liberec45157101369
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >