Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Týden hokeje ve Vítkovicích: Čtyři desítky nových adeptů

Datum publikování:

Akce Pojď hrát hokej v rámci projektu Týden hokeje přilákala na velký nábor ve Vítkovicích na čtyři desítky nových hokejových adeptů.

Čtyři desítky nových hokejových adeptů přivítali ve Vítkovicích na náborové akci v rámci projektu Českého hokeje Týden hokeje. Náborové akce se zúčastnilo v Multifunkční hale téměř osm desítek dětí v rozmezí čtyř až devíti let, ovšem polovina z nich si opravdový hokejový trénink vyzkoušela poprvé.

„Všechny děti se nejprve zapsaly, pro nově příchozí byla uspořádána informativní přednáška, na které se rodiče i děti seznámily s obecnými i detailnějšími informacemi, které s sebou hokej a tréninky dětí přinášejí,“ prozrazuje hlavní trenér vítkovické přípravky Libor Pavliš.

Od trenéra Tomáše Kalandry se noví adepti dozvěděli krom jiného také to, že ve Vítkovicích je možné v žákovských kategoriích zapůjčit kompletní výstroj, což výrazně snižuje rodinné náklady na provozování sportu a dělá hokej ve Vítkovicích dostupnější pro širší vrstvy, než je tomu v jiných klubech.

„Po přednášce jsme nejprve předvedli modelový trénink našich hokejových žáků, aby měli rodiče i děti představu, jak velký pokrok se dá udělat v rozmezí jednoho, dvou nebo tří let od začátku s pravidelným tréninkem,“ připomíná Libor Pavliš.

Nejvíc se ale samozřejmě noví hokejoví adepti těšili na samotný svůj trénink. „Trénink hrou, chceme, aby děti hokej bavil, musí to být zábava, která rozvíjí jejich fyzické i společenské dovednosti. Kluziště jsme s kolegy trenéry rozdělili na šest stanovišť, na každém jsme se věnovali trochu jiným dovednostem, ale vše zábavnou a soutěžní formou. Věřím, že si to i tentokrát děti užily a že jich co nejvíce přivítáme hned na dalším tréninku naší vítkovické přípravky,“ dodává trenér Pavliš.

Kromě zážitku si noví hokejoví adepti odnesli i slušivý dres Českého hokeje, což je další benefit. Kromě něj, každý, kdo se nově zaregistroval v rámci projektu Pojď hrát hokej a následně se zaregistruje i do klubu HC VÍTKOVICE RIDERA, získává nárok na poukaz v hodnotě 1 500 Kč na nákup hokejové výstroje od Českého hokeje.

Je pravidlem, že akce Týden hokeje se během sezony koná ve dvou termínech, takže ti, kteří zářijový nestihli, nemusí smutnit, další možnost budou mít zkraje roku 2020, přesný termín bude ještě určen.

 

 

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
3BK Mladá Boleslav9420316
4HC Olomouc8420216
5HC VÍTKOVICE RIDERA9412216
6HC Sparta Praha8312214
7HC KOMETA BRNO9320413
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >