Týden dárců krve s Vítkovicemi v Krevním centru FNO

Přijďte darovat krev do Krevního centra Fakultní nemocnice Ostrava! Pomůžete!

V týdnu od 25. do 30. října 2021 se mohou dárci krve v rámci akce Dárcovský týden s HC VÍTKOVICE RIDERA těšit na zajímavé suvenýry ostravského extraligového klubu. „Každý dárce získá vstupenku na domácí utkání 29. 10. proti PSG Berani Zlín nebo 31.10. proti HC Dynamo Pardubice, energetický nápoj VÍTKY ENERGY DRINK a kartičku některého z hráčů! Při čekání na odběr si budete moci prohlédnout dresy z aktuální sezóny nebo přečíst bulletin Rytíř Vítek,“ říká výkonný ředitel vítkovického klubu Petr Handl.

Neváhejte a přijďte darovat krev.
Těšíme se na Vás, jak v OSTRAVAR ARÉNĚ, tak v krevním centru FN Ostrava!

Bližší informace k darování krve ve FNO

Tabulka A tým 2022/2023

1HC DYNAMO PARDUBICE7321115