Trenérské trio A-mužstva odvoláno – noví trenéři budou představeni v pondělí

Pátá porážka v řadě znamená změnu na trenérském postu A-týmu HC VÍTKOVICE RIDERA. Trenérský triumvirát Mojmír Trličík – Darek Stránský – Ladislav Svozil byl v neděli po utkání v Olomouci (2:3) odvolán. Noví trenéři budou představeni v průběhu pondělí.

A-mužstvo Vítkovic prohrálo pět utkání v řadě a vedení klubu sáhlo k avizovaným změnám. Po prohře na ledě Olomouce (2:3) bylo odvoláno trenérské trio Mojmír Trličík – Darek Stránský – Ladislav Svozil.

„Jak už jsem avizoval v pátek, potřebujeme udělat vše pro to, aby mužstvo začalo opět vyhrávat a aby se na ledě dělo to, co jsme proklamovali. Bohužel pátá porážka v řadě nebyla důkazem toho, že by se něco změnilo, takže vedení klubu bylo nuceno sáhnout k odvolání trenérů. I tak tímto děkuji Mojmíru Trličíkovi, Darku Stránskému a Ladislavu Svozilovi za odvedenou práci. Noví trenéři extraligového mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA budou po doladění některých věcí představeni v průběhu pondělka,“ říká sportovní ředitel klubu Roman Šimíček.

Tabulka A tým 2022/2023