Talent Darek Bartošák je pod smlouvou. Stal se oficiálně třetím brankářem Vítkovic

Šestnáctiletý talentovaný brankář Darek Bartošák podepsal s Vítkovicemi svou první profesionální smlouvu. Díky ní může jít ve sportovních šlépějích svého staršího bratra, který byl brankářskou jedničkou ostravského celku čtyři sezony.

Darek Bartošák se vydal sportovní cestou svého staršího bratra Patrika, zvolil post brankáře a v šestnácti letech pootevřel dveře extraligového A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA. Ostravský klub s kopřivnickým rodákem a téměř svým odchovancem podepsal první profesionální smlouvu, čímž si jej pojistil pro své služby. Bartošák se tím navíc stal oficiálně i třetím brankářem A-týmu, do této chvíle byl gólmanem vítkovického dorostu.

13HC VÍTKOVICE RIDERA14520719