Suchá příprava je u konce. Tečku obstarala fotbalová vložka

Devět týdnů tvrdé letní dřiny na suchu skončilo. První velkou část přípravy na novou sezonu mají hokejisté Vítkovic za sebou. O symbolickou tečku se postaral fotbalový zápas mezi týmy kapitánů Lukáše Krenželoka a Vladimíra Svačiny a společný týmový oběd. Následují dva týdny volnějšího režimu s individuálními tréninky a v pondělí 26. července startuje příprava na ledě. Připravili jsme pro vás výběr těch nejzajímavějších momentů letního drilu A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA.

Videa

Obrazem