Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Streamy na HokejkaTV pro permanentkáře zdarma pokračují

Datum publikování:

I po restartu Tipsport Extraligy na začátku listopadu budou moci permanentkáři Vítkovic sledovat dále zdarma streamy z extraligových zápasů na HokejkaTV.

Extraligové kluby se na mimořádné valné hromadě dohodly, že bude Tipsport extraliga pokračovat i za dodržení přísných vládních opatření. Společnost BPA sport marketing extraligovým klubům nabídla možnost sledování TELH na HokejkaTV.cz pro jejich permanentkáře bezplatně do doby, dokud se fanoušci nevrátí zpět na stadiony.

Jako vždy platí, že na Hokejka TV nemůžeme vysílat exkluzivně vybraná utkání O2 TV Sport.

Vítkovickým permanentkářům, kteří už v říjnu své členství v HokejkaTV aktivovali, je jejich účet automaticky prodloužena. Ti, kteří zatím nezažádali o své členství, ale přitom jsou majiteli platné permanentky na HC VÍTKOVICE RIDERA na sezonu 2020/2021, mohou o svůj aktivační kód zažádat prostřednictvím e-mailu lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz a dále postupovat podle návodu níže.

Jak postupovat pro aktivaci svého členství na Hokejka TV:

  1. Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo klubové karty daného klubu.
  2. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.
  3. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.
  4. Vyberte si členství s názvem „KLUB TELH“ a klikněte na „Objednat“.
  5. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který získáte od klubu (zaslán na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili při nákupu permanentky. V případě, že jste permanentkář, ale e-mail jste neuvedli / neobdrželi kód, ozvěte se prosím na e-mail lazarova@hc-vitkovice.cz).
  6. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.
  7. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.
  8. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Tipsport extraliga / TELH živě

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

V případě, že jste při nákupu e-mail neuvedli, nebo vám z nějakého důvodu slevový kód nepřišel, prosíme kontaktujte klub na adrese lenka.lazarova@hc-vitkovice.cz a do e-mailu uveďte číslo své permanentky (pro lepší orientaci také sektor, řadu a místo a jméno, které je na permanentce uvedeno).

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089
8HC VÍTKOVICE RIDERA5622852187
9HC Olomouc5620842480
10HC KOMETA BRNO56171052476
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >