Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

STOP! Sport a s ním i hokej se od pondělí 12. 10. minimálně na dva týdny přerušuje

Datum publikování:

Veškerá sportovní aktivita v Česku, včetně vrcholových soutěží, se od pondělí 12. října z nařízení ministra vnitra Romana Prymuly minimálně na 14 dní zastavuje. Znamená to jediné, na dva týdny se musí přerušit hokejová extraliga i všechny mládežnické soutěže, i tréninky na ledě a obecně veškeré sportovní aktivity ve vnitřních prostorách. OSTRAVAR ARÉNA i MFH zůstávají až do pondělí 26. října uzavřeny pro potřeby hokejistů všech kategorií uzavřeny.

Dle oficiálního Usnesení vlády ČR o přijetí krizového opatření ze dne 8. října 2020 se minimálně až do pondělí 26. října zastavuje činnost všech vnitřních sportovišť. V praxi to znamená jediné, že všechny zimní stadiony, kluziště, tělocvičny či posilovny zůstávají zcela uzavřeny, následkem čeho hokejisté všech kategorií, od přípravky až po A-tým nejen, že nesmí hrát soutěžní zápasy, ale nesmí ve vnitřních prostorách ani trénovat, a to ať už na ledě, nebo v posilovně, tělocvičně, sportovní hale apod.

Jediné možnosti tréninku zůstávají pro vnější prostory, a to za předpokladu, že se bude trénovat po skupinách, maximální počet osob v jedné skupině je 20 (včetně trenérů), sportovci dále nesmí využívat šaten a sprch, tedy vůbec se nepotkávat ve vnitřních prostorách.

Sport, s ním i hokej je tak minimálně na dva týdny v Česku zcela zmrazen. Další postup zatím Vláda ČR nezveřejnila, vše se bude odvíjet od aktuální epidemiologické situace.

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE4728847104
2HC VÍTKOVICE RIDERA472549992
3HC Sparta Praha4625621389
4Mountfield HK4720741678
5HC Oceláři Třinec4720461774
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >