Šťastný puk je opět tady – zamiřte přesně na střed a slavte úspěchy s Vítkovicemi! V úterý i ve středu!

Generali Česká pojišťovna, hlavní partner Tipsport extraligyvšem hokejovým fanouškům znovu dává možnost poměřit dovednosti a síly ve hře Šťastný puk. Hrát můžete sami za sebe, ale hlavně i v barvách HC VÍTKOVICE RIDERA! Jednoduše si do telefonu stáhněte aplikaci Šťastný puk a můžete hned začít.

Jak to celé funguje? Jednoduše – vaším cílem ve hře je dosáhnout co nejdelší série hodů pukem, kterými trefíte středový kruh hokejového hřiště. Za trefu do středového kruhu získáváte jeden bod, za trefu přímo na bod pro vhazování pak body dva! Ale pozor, nebude to vždy takhle jednoduché, pozor si musíte dát na projíždějící rolbu a také na zvukové vlny od fanoušků, které s vaším pukem mohou „zamávat“. Pokaždé tak musíte odhadnout nejen sílu a směr hodu, ale i dění na hřišti a na tribunách!

Pokud se vám bude dařit, můžete vyhrát špičkové sportovní hodinky, hájit ale samozřejmě můžete i barvy našeho klubu. Po stažení aplikace si vyberete, komu patří vaše hokejové srdce, a pak společně se všemi fanoušky HC VÍTKOVICE RIDERA sbíráte body s cílem dostat náš klub na vrchol! Průběžné skóre vždy přehledně uvidíte v žebříčku všech extraligových a prvoligových klubů. Zvládnete společnými silami dostat HC VÍTKOVICE RIDERA mezi nejlepší?

Vždy ale samozřejmě vidíte i celkové skóre a poměřovat se tak můžete úplně se všemi fanoušky ve hře. Navíc ale vidíte i žebříčky podle klubové příslušnosti – vždy se tak můžete podívat, jak se vám daří v porovnání s dalšími fanoušky HC VÍTKOVICE RIDERA. A pokud do hry pozvete vaše přátele, získáte další životy pro případ, že by vám došly!

Stáhni aplikaci pro iOS: https://apps.apple.com/cz/app/%C5%A1%C5%A5astn%C3%BD-puk/id1614503320

Stáhni aplikaci pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.generali.puk&hl=cs&gl=US&pli=1

Promo tým Generali Šťastný puk bude přímo v OSTRAVAR ARÉNĚ po oba první semifinálové zápasy, takže šance zúčastnit se a hlavně vyhrát se násobí! V úterý i ve středu zkuste své štěstí!