Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Šťastný puk je zpátky – zamiřte přesně na střed a slavte úspěchy s Vítkovicemi!

Datum publikování:

Generali Česká pojišťovna, hlavní partner Tipsport extraligy, (na webech prvoligových klubů tuto informaci vynechat) všem hokejovým fanouškům znovu dává možnost poměřit dovednosti a síly ve hře Šťastný puk. Hrát můžete sami za sebe, ale hlavně i v barvách HC VÍTKOVICE RIDERA! Jednoduše si do telefonu stáhněte aplikaci Šťastný puk a můžete hned začít.

 

Jak to celé funguje? Jednoduše – vaším cílem ve hře je dosáhnout co nejdelší série hodů pukem, kterými trefíte středový kruh hokejového hřiště. Za trefu do středového kruhu získáváte jeden bod, za trefu přímo na bod pro vhazování pak body dva! Ale pozor, nebude to vždy takhle jednoduché, pozor si musíte dát na projíždějící rolbu a také na zvukové vlny od fanoušků, které s vaším pukem mohou „zamávat“. Pokaždé tak musíte odhadnout nejen sílu a směr hodu, ale i dění na hřišti a na tribunách!

 

Pokud se vám bude dařit, můžete vyhrát špičkové sportovní hodinky, hájit ale samozřejmě můžete i barvy našeho klubu. Po stažení aplikace si vyberete, komu patří vaše hokejové srdce, a pak společně se všemi fanoušky HC VÍTKOVICE RIDERA sbíráte body s cílem dostat náš klub na vrchol! Průběžné skóre vždy přehledně uvidíte v žebříčku všech extraligových a prvoligových klubů. Zvládnete společnými silami dostat HC VÍTKOVICE RIDERA mezi nejlepší?

 

Vždy ale samozřejmě vidíte i celkové skóre a poměřovat se tak můžete úplně se všemi fanoušky ve hře. Navíc ale vidíte i žebříčky podle klubové příslušnosti – vždy se tak můžete podívat, jak se vám daří v porovnání s dalšími fanoušky HC VÍTKOVICE RIDERA. A pokud do hry pozvete vaše přátele, získáte další životy pro případ, že by vám došly!

Stáhni aplikaci pro iOS: https://apps.apple.com/cz/app/%C5%A1%C5%A5astn%C3%BD-puk/id1614503320

Stáhni aplikaci pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.generali.puk&hl=cs&gl=US&pli=1

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE52298510108
2HC VÍTKOVICE RIDERA522841010102
3HC Sparta Praha5228631599
4Mountfield HK5223751788
5Bílí Tygři Liberec521910101387
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >