Startuje Extraliga Dorostu: Vítkovice čeká na úvod třaskavé derby

Dorostenci jdou po nekonečném čekání konečně do boje! Ambiciózní tým Vítkovic na úvod čeká ve čtvrtek ostré derby na ledě třineckých Ocelářů.

Před více než rokem měli našlápnuto k velkému výsledku v play off, jenže to se nekonalo. V minulé sezoně odehráli jen dva zápasy a znovu došlo ke zrušení zbytku sezony. Dorostenečtí hokejisté Vítkovic mají nyní na startu nového ročníku obrovský hlad po úspěchu. Mají za sebou povedenou přípravu a tu nyní chtějí přetavit v úspěšný start do sezony a také její úspěšné pokračování.

Tým Vítkovic vede dvojice trenérů Darek Stránský – Jan Vavrečka. Koučové svému výběru věří, mají v něm jak zkušené borce, tak nové přírůstky mladších ročníků. Celé letní období se neslo v duchu konfrontace na mezinárodním poli a s českou špičkou, takže o těžké zápasy neměli modro-bílí nouzi už v srpnu. Jak na tom doopravdy jsou se ale ukáže až nyní. Jde o hodně, počet účastníků dorostenecké extraligy se má rapidně snížit, takže rozhodovat bude každý bod.

S pokorou, ale sebevědomě mohou dorostenci do nové sezony jít. Nejprve je čeká boj ve skupině východ. A hned na úvod – ve čtvrtek 9. září – třaskavé derby na ledě Třince.

Září 2021

Říjen 2021