Starší přípravka přivezla z Krnova stříbro

Druhým místem skončil pro starší přípravku HC VÍTKOVICE STEEL turnaj minihokeje v Krnově. Svěřenci trenéra Pavla Šebesty vyhráli jednoznačně tři utkání a podlehli až ve finále Novému Jičínu.

Starší přípravka Vítkovic obstála v konkurenci 7 týmů na turnaji minihokeje v Krnově. Pro drtivou většinu vítkovického týmu to byl vůbec první úspěch v hokejovém životě, a proto si celý podnik náležitě užili. Za zmínku jistě stojí dvě vysoké výhry, vítkovičtí hokejisté přehráli Kopřivnici 27:0 a domácí Krnov B 19:1. Nejlepším střelcem celého turnaje byl vyhlášen Dominik Poloch. Turnaj za Krnov organizačně skvěle zvládl dlouholetý vítkovický trenér mládeže Antonín Hamerník.

„Jsem nadšený, že se nám turnaj povedl, i když jsem kvůli nemoci poskládali pouze dvě lajny. Mám-li zhodnotit výkon našeho týmu, musím všechny hráče pochválit. Snažili se, bojovali, hráli srdíčkem a dařilo se jim. Je to pro naše vítkovické benjamínky obrovský úspěch“ komentoval výhru trenér vítkovických hráčů Pavel Šebesta.

Výsledky starší přípravky ročníku 2008 Vítkovic minihokeje v Krnově 2015

HC VÍTKOVICE STEEL – HC KOPŘIVNICE     27:0
HC VÍTKOVICE STEEL – HK KRNOV B    19:1
HC VÍTKOVICE STEEL – AZ HAVÍŘOV    5:3
HC VÍTKOVICE STEEL- HK NOVÝ JÍČÍN    8:10

Konečné pořadí turnaje: 1. HK NOVÝ JÍČÍN, 2. HC VÍTKOVICE STEEL, 3. HK KRNOV A, 4. AZ HAVÍŘOV, 5. HC KOPŘIVNICE, 6. LHK Jestřábi Prostějov, 7. HC SLEZAN OPAVA, 8. HK KRNOV B