Banner Promo

Starší i mladší žáci jsou i doma aktivní (+VIDEO)

Datum publikování:

Individuální příprava se týká rovněž starších i mladších žáků HC VÍTKOVICE RIDERA. Hráči týmů 6. až 9. třídy se připravují doma, aby se udrželi v kondici a měli dostatečný odrazový můstek pro začátek společných tréninků.

Aktivní i po Velikonocích zůstávají starší i mladší žáci HC VÍTKOVICE RIDERA, tedy konkrétně členové týmů 6., 7., 8. a 9. třídy. Ostatně aktivní byli v domácím prostředí i před Velikonocemi.

„Vzhledem k tomu, že větší část dubna je pro nás vždy posezonním obdobím s individuální přípravou, nejsou pro nás současná omezení tak velkou překážkou. Obecně funguje v praxi to, na co jsme zvyklí i z předchozích let normálního fungování, to znamená, že hráči dostávají pravidelné tréninkové plány, k nim i instrukce a instruktážní videa, takže mohou trénovat sami bez jakýchkoli problémů,“ říká hlavní trenér kategorií starších a mladších žáků Luděk Krayzel.

Současná omezení spojená s vládními opatřeními proti šíření koronaviru samozřejmě dost limitují pohyb všech venku, mladí vítkovičtí hokejisté nejsou výjimkou. „Samozřejmě při běžném režimu jsou kluci i v posezonním individuálním období v trochu jiné zátěži, protože můžou hrát kolektivní sporty, což nyní nelze. Ať pro ně není domácí cvičení stereotypem, stejně jako další kategorie, také my jsme se rozhodli naše hráče motivovat prostřednictvím video výzev, takže kluci spolu na dálku komunikují přes sociální sítě a vzájemně se podporují v tréninkovém úsilí. Ta interakce navzdory tomu, že se nepotkáváme napřímo, je velice znát a je pozitivní,“ pochvaluje si Krayzel.

HC VÍTKOVICE RIDERA už avizoval, že v případě uvolnění nouzového stavu odstartují společné tréninky přípravy všech věkových kategorií v průběhu května, tedy více méně podle původního plánu. Programy se ještě finalizují a přizpůsobují novým vládním nařízením. O startu přípravy bude klub informovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
1HC DYNAMO PARDUBICE52298510108
2HC VÍTKOVICE RIDERA522841010102
3HC Sparta Praha5228631599
4Mountfield HK5223751788
5Bílí Tygři Liberec521910101387