Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Starší i mladší žáci jsou i doma aktivní (+VIDEO)

Datum publikování:

Individuální příprava se týká rovněž starších i mladších žáků HC VÍTKOVICE RIDERA. Hráči týmů 6. až 9. třídy se připravují doma, aby se udrželi v kondici a měli dostatečný odrazový můstek pro začátek společných tréninků.

Aktivní i po Velikonocích zůstávají starší i mladší žáci HC VÍTKOVICE RIDERA, tedy konkrétně členové týmů 6., 7., 8. a 9. třídy. Ostatně aktivní byli v domácím prostředí i před Velikonocemi.

„Vzhledem k tomu, že větší část dubna je pro nás vždy posezonním obdobím s individuální přípravou, nejsou pro nás současná omezení tak velkou překážkou. Obecně funguje v praxi to, na co jsme zvyklí i z předchozích let normálního fungování, to znamená, že hráči dostávají pravidelné tréninkové plány, k nim i instrukce a instruktážní videa, takže mohou trénovat sami bez jakýchkoli problémů,“ říká hlavní trenér kategorií starších a mladších žáků Luděk Krayzel.

Současná omezení spojená s vládními opatřeními proti šíření koronaviru samozřejmě dost limitují pohyb všech venku, mladí vítkovičtí hokejisté nejsou výjimkou. „Samozřejmě při běžném režimu jsou kluci i v posezonním individuálním období v trochu jiné zátěži, protože můžou hrát kolektivní sporty, což nyní nelze. Ať pro ně není domácí cvičení stereotypem, stejně jako další kategorie, také my jsme se rozhodli naše hráče motivovat prostřednictvím video výzev, takže kluci spolu na dálku komunikují přes sociální sítě a vzájemně se podporují v tréninkovém úsilí. Ta interakce navzdory tomu, že se nepotkáváme napřímo, je velice znát a je pozitivní,“ pochvaluje si Krayzel.

HC VÍTKOVICE RIDERA už avizoval, že v případě uvolnění nouzového stavu odstartují společné tréninky přípravy všech věkových kategorií v průběhu května, tedy více méně podle původního plánu. Programy se ještě finalizují a přizpůsobují novým vládním nařízením. O startu přípravy bude klub informovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulka A tým 2022/2023

PozTýmZVVPPPPB
3BK Mladá Boleslav9420316
4HC Olomouc8420216
5HC VÍTKOVICE RIDERA9412216
6HC Sparta Praha8312214
7HC KOMETA BRNO9320413
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >