Stará Garda opět přivítá soupeře z Toronta

Amatérský veteránský tým Toronto Ukes se opět představí v Ostravě. Podaří se vítkovické Staré Gardě navázat na vítězství z posledního vzájemného střetnutí? Exhibiční utkání se hraje ve čtvrtek 22. března v Multifunkční hale OSTRAVAR ARÉNY, vstup je zdarma.

Stará Garda Vítkovice se opět postaví proti kanadskému soupeři. Také letos zavítá do Ostravy amatérský veteránský tým Toronto Ukes. Tým z kolébky ledního hokeje přijede, oproti minulé návštěvě, v obměněné sestavě a pokusí se porazit modro-bílé, kteří jim jako jediný český tým připravil v minulosti porážku.

Ostravané vyrukují na Kanaďany v obvyklé sestavě z borci extraligového týmu Vítkovic 90. let. Chybět nebudou Aleš Tomášek, Aleš Bádal, uzdravený Petr Holubář, Martin Smeták, ale ani olympijský vítěz z Nagana David Moravec či letošní posila vítkovické staré gardy Rostislav Klesla.

Utkání Stará Garda Vítkovice – Toronto Ukes se hraje v Multifunkční hale OSTRAVAR ARÉNY ve čtvrtek 22. března od 17 hodin. Vstup je zdarma.

Tabulka A tým 2022/2023

1HC DYNAMO PARDUBICE181043141