Speciální dresy se jmény permanentkářů pro vánoční derby s Třincem ODTAJNĚNY

Pro domácí zápasy letošní sezony netradičně bílá sada, velké poděkování a především na čtyři stovky jmen po celé ploše. Tak vypadá speciální dres Vítkovic pro vánoční derby s Třincem.

Vítkovický klub dal možnost svým nejvěrnějším fanouškům – permanentkářům – dostat se na vánoční derby s Třincem (26. 12.). Tedy alespoň prostřednictvím svých jmen na speciální sadě dresů, které v tomto utkání obléknou hráči A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA.

Jde o symbol poděkování a sounáležitosti mezi hokejovým klubem a fandy, kteří svou důvěru v létě vyjádřili tím, že si pořídili celosezonní vstupenku, i když neměli vůbec jistotu, že budou moci chodit na zápasy přímo do arény. V současné době, kdy se Tipsport Extraliga hraje striktně bez účasti diváků, je to alespoň malá náplast na to, že nejvěrnější fanoušci musejí podporovat své borce v modro-bílém jen na dálku.

Sběr jmen skončil a Vítkovice představují podobu dresu se jmény permanentkářů. Pro větší atraktivitu zvolil klub světlou – bílou – variantu dresu (v letošní sezoně je domácí sadou modrá). Jména jsou zapracována citlivě tak, aby nerušila design dresu, ale aby z blízka dobře viditelná. Kolem čísel a log partnerů pak byly z pochopitelných důvodů pro lepší viditelnost a přehlednost zachovány takzvané ochranné zóny, díky nimž ale zase z druhé strany nebudou jména permanentkářů zakryta logem partnera nebo číslem na dresu.

Originální hrané dresy budou po zápase s Třincem 26. 12. 2020 postoupeny do aukce, výtěžek z aukce bude následně klubem HC VÍTKOVICE RIDERA věnován na boj proti COVID-19.

Fanoušci si budou rovněž moci zakoupit speciální dresy ve fanverzi prostřednictvím Fanshopu HC Vítkovice. Pokud budou dostatečně rychlí, mohou se na speciální dres (vlastně i se svým jménem – jedná-li se o permanentkáře) těšit už pod stromečkem. Fanshop HC Vítkovice je schopen garantovat dodání dresu (prostřednictvím vyzvednutí na prodejně u OSTRAVAR ARÉNY) u objednávek, které budou uskutečněny a rovněž také zaplaceny nejpozději do 6. prosince.

OBJEDNAT FANVERZI SPECIÁLNÍHO DRESU HC VÍTKOVICE RIDERA

Pozn.: Vítkovický klub s ohledem na ochranu osobních údajů nemohl umístit na dres jména 100% majitelů permic, mohl tak učinit jen v případě udělení souhlasu daných permanentkářů. Souhlas s užitím svého jména na dresu dalo necelých 400 majitelů permanentek.

13HC VÍTKOVICE RIDERA12320713