Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Speciální dresy se jmény permanentkářů pro vánoční derby s Třincem ODTAJNĚNY

Datum publikování:

Pro domácí zápasy letošní sezony netradičně bílá sada, velké poděkování a především na čtyři stovky jmen po celé ploše. Tak vypadá speciální dres Vítkovic pro vánoční derby s Třincem.

Vítkovický klub dal možnost svým nejvěrnějším fanouškům – permanentkářům – dostat se na vánoční derby s Třincem (26. 12.). Tedy alespoň prostřednictvím svých jmen na speciální sadě dresů, které v tomto utkání obléknou hráči A-mužstva HC VÍTKOVICE RIDERA.

Jde o symbol poděkování a sounáležitosti mezi hokejovým klubem a fandy, kteří svou důvěru v létě vyjádřili tím, že si pořídili celosezonní vstupenku, i když neměli vůbec jistotu, že budou moci chodit na zápasy přímo do arény. V současné době, kdy se Tipsport Extraliga hraje striktně bez účasti diváků, je to alespoň malá náplast na to, že nejvěrnější fanoušci musejí podporovat své borce v modro-bílém jen na dálku.

Sběr jmen skončil a Vítkovice představují podobu dresu se jmény permanentkářů. Pro větší atraktivitu zvolil klub světlou – bílou – variantu dresu (v letošní sezoně je domácí sadou modrá). Jména jsou zapracována citlivě tak, aby nerušila design dresu, ale aby z blízka dobře viditelná. Kolem čísel a log partnerů pak byly z pochopitelných důvodů pro lepší viditelnost a přehlednost zachovány takzvané ochranné zóny, díky nimž ale zase z druhé strany nebudou jména permanentkářů zakryta logem partnera nebo číslem na dresu.

 

Originální hrané dresy budou po zápase s Třincem 26. 12. 2020 postoupeny do aukce, výtěžek z aukce bude následně klubem HC VÍTKOVICE RIDERA věnován na boj proti COVID-19.

Fanoušci si budou rovněž moci zakoupit speciální dresy ve fanverzi prostřednictvím Fanshopu HC Vítkovice. Pokud budou dostatečně rychlí, mohou se na speciální dres (vlastně i se svým jménem – jedná-li se o permanentkáře) těšit už pod stromečkem. Fanshop HC Vítkovice je schopen garantovat dodání dresu (prostřednictvím vyzvednutí na prodejně u OSTRAVAR ARÉNY) u objednávek, které budou uskutečněny a rovněž také zaplaceny nejpozději do 6. prosince.

OBJEDNAT FANVERZI SPECIÁLNÍHO DRESU HC VÍTKOVICE RIDERA

Pozn.: Vítkovický klub s ohledem na ochranu osobních údajů nemohl umístit na dres jména 100% majitelů permic, mohl tak učinit jen v případě udělení souhlasu daných permanentkářů. Souhlas s užitím svého jména na dresu dalo necelých 400 majitelů permanentek.

NADCHÁZEJÍCÍ ZÁPAS

A tým
2022-2023
ČPP Aréna, Hradec Králové

POSLEDNÍ ZÁPAS

HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >