Soutěž pro děti i velké: Namaluj vůz KIA a dostaneš ho na Vánoce zdarma

Namaluj vlastnoručně vůz KIA ve spojení s vánoční tematikou a můžeš vyhrát zapůjčení vozu KIA Ceed na letošní Vánoce!

HC VÍTKOVICE RIDERA ve spolupráci s AUTOBONDGROUP připravil pro své fanoušky soutěž. Její splnění je určeno především dětem, ale věkově omezena není.

HC VÍTKOVICE RIDERA, Autobond Group Soutěž
„Vyhraj na svátky Kia Ceed od AUTOBOND GROUP“

Pravidla soutěže:

Termín soutěže:
3. – 19. 12. 2021

Pro koho je soutěž určena:

• pro všechny, kteří rádi vlastnoručně kreslí nebo malují
  • účastníci soutěže (autoři díla) nejsou omezeni věkem
  • POZOR – výherce (nemusí být autor díla) musí splňovat podmínku plnoletosti a vlastnictví řidičského oprávnění skupiny B, děti do 18 let tedy musí přihlásit rodiče nebo plnoletý zástupce s řidičským oprávněním sk. B

Výhra:

• Zapůjčení automobilu Kia Ceed 5HB CD 1,5 T-GDi GPF EXCLUSIV (2022) ve žluté barvě na období 23. 12. – 30. 12. 2021.
  • Plus jedna plná nádrž k tomu!
  • Balíček klubového merche (šála, kšiltovka, drobné klubové dárkové předměty).
  • Pokud vítěz nebude permanentkář klubu HC VÍTKOVICE RIDERA (tzn. že nemá zakoupené na letošní sezonu permice modré barvy), je výhrou i vstup na zápas 23. 12.
    pro dva, kde se bude Kia Ceed slavnostně předávat.

Podmínky soutěže:

Vlastnoručně namalujte (bez pomoci počítačové techniky nebo mobilu, bez šablony nebo předkreslené kontury) jakýkoliv model automobilu značky Kia s vánoční tématikou, použijte pastelky, vodovky, fixy, čímkoliv rádi kreslíte.

Formát, na který budete malovat, necháme na vás, minimálně obrázek na papír A4, maximální velikost je formát A2.

Svůj obrázek na druhé straně opatřete povinnými informace pro zařazení do soutěže:

1. Autor díla, věk
  2. Jméno plnoletého zástupce s řidičským oprávněným sk. B (v případě že autor nesplňuje podmínky výherce)
  3. Kontakt na autora/či zástupce – adresa trvalého bydliště, telefon, email

Tento obrázek můžete doručit v termínu od 3. do 19. 12. 2021 jedním ze 4 způsobů:

• Poštou na adresu klubu:

HC VÍTKOVICE RIDERA, a. s.
    Ruská 3077/135
    700 30 Ostrava

Obálku viditelně označte názvem soutěže: „Vyhraj na svátky Kia Ceed od AUTOBOND GROUP“

• Emailem:

Oskenovaný nebo vyfocený obrázek pošlete na email: soutez@hc-vitkovice.cz, do předmětu emailu napište název soutěže „Vyhraj na svátky Kia Ceed od AUTOBOND GROUP“ a do textu mailu opět povinné informace pro zařazení do slosování:

1. Autor díla, věk
  3. Kontakt na autora/či zástupce – adresa trvalého bydliště, telefon, email

• Osobně na domácím zápase HC VÍTKOVICE RIDERA

Obrázek můžete odevzdat i osobně na domácím zápase 12. 12. s Karlovými Vary – buď do rukou maskota Vítka, nebo do vítkovického klobouku na podiu u moderátora a DJ. Obrázek musí na druhé straně obsahovat povinné informace pro zařazení do soutěže.

• Osobně na pobočce AUTOBOND GROUP – salón Kia v Ostravě Hrabové

Osobně v autosalonu AUTOBOND GROUP – salón Kia na adrese Krmelínská 773/10 (u Makra) 720 00 Ostrava – Hrabová. Obrázek musí na druhé straně obsahovat povinné informace pro zařazení do soutěže.

Do soutěže budou zařazeny všechny návrhy, které budou doručeny jedním z výše uvedených způsobů do 19. 12. 2021 do 23:59.

Výběr vítěze:

Vítězný obrázek vyberou sami hráči v kabině, kteří budou hlasovat pro návrh, jež se jim nejvíce líbil.

Výherce vyhlásíme v termínu 21. – 22. 12. 2021 na webových stránkách a sociálních sítích klubu. Klub bude kontaktovat výherce na kontaktech, které na sebe zanechal, pro zajištění všech smluvních náležitostí k zapůjčení vozu a k jeho slavnostnímu předání na zápase 23. 12. se Zlínem. Pokud nebude výherce z řad našich permanentkářů (majitelů modré permice), získává tak automaticky při omezené kapacitě 1000 diváků nárok vstupu na zápas 23. 12. v doprovodu 1 osoby.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů,
v platném znění (dále jen „zákon“).

Účastí v soutěži „Vyhraj na svátky Kia Ceed od AUTOBOND GROUP“ dává účastník souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním výše uvedených osobních údajů pro potřeby soutěže klubu HC VÍTKOVICE RIDERA, a. s., se sídlem Ruská 3077/135, 700 30 Ostrava-Zábřeh. Klub prohlašuje, že výše uvedené údaje bude uchovávat ve výše uvedeném rozsahu nejvýše po dobu do 31. 1. 2022 a že tyto údaje budou sloužit pouze pro kontaktování výherce soutěže „Vyhraj na svátky Kia Ceed od AUTOBOND GROUP“a sjednání bližších podmínek pro zapůjčení vyhraného vozu.