Sociální sítě: Den s… Ondřej Roman

HC VÍTKOVICE RIDERA spustil na svých profilech na Instagramu a Facebooku nový projekt Den s…, v rámci kterého můžete prožít jeden den prostřednictvím jednoho daného hráče Vítkovic. Pilotem projektu byl Den s Ondřejem Romanem – snídaně, procházka se psem, dřina v posilovně, oběd s dcerou, golfové odpoledne s basketbalistou a kamarádem Lukášem Palyzou, odpolední káva s rodinou, práce na zahradě, večeře a závěr dne – taková byla středa prostřednictvím Ondřeje Romana. Průřez dne probíhal na instastories a v příběhu na Facebooku, na konci dne nechybělo shrnutí.