Sledováním Vítkovic na Hokejka TV přispějete do klubové pokladny

Také v sezoně 2020/2021 mohou fanoušci sledovat venkovní zápasy svého týmu, případně i ty domácí, komfortně prostřednictvím kanálu Hokejka TV. V kvalitě, pohodlně. A v této sezoně tím i diváci přispějí svým klubům.

Sezona 2020/2021 bohužel odstartuje s omezeným počtem diváků v hledišti našeho stadionu. I pro vítkovický klub tato omezení představují citelné ztráty ze vstupného, které tvoří významnou část příjmů. Vítáme proto společnou iniciativu marketingového partnera BPA a generálního partnera TELH společnosti Tipsport generovat dodatečné příjmy prostřednictvím sledování přenosů na Hokejka TV. Při zakoupení předplatného pro sledování streamů na Hokejka TV a potvrzení Vaší sounáležitosti s klubem bude totiž veškerý výtěžek po odečtení povinných poplatků a DPH směřovat na účet klubů! Koupě předplatného se tedy v podstatě změní na koupi vstupenky. Děkujeme předem všem, kteří se nás takto rozhodnou podpořit.

Jak to funguje?

1. Přihlásíte se/registrujete na HokejkaTV.cz
  2. V sekci „Placený obsah“ si vyberete členství dle preferencí (denní nebo týdenní).
  3. Při platbě si vyberete klub, kterému chcete v současné době pomoci.
  4. Po úhradě členství budou prostředky (po odečtení DPH a povinných poplatků) poslány klubům.
  5. Můžete sledovat všechna utkání Tipsport extraligy, které se v daném termínu hrají, vyjma exkluzivně vysílaných utkání O2TV Sport.

Ceny předplatného

• jednodenní – 99 korun (je platné jeden den, a to od času zakoupení do 24:00 hodin téhož dne).
  • týdenní – 249 korun (platí 7 dní od času zakoupení).

Důležité upozornění: Hokejka TV není oprávněna vysílat utkání, které si do svého programu exkluzivně vybírá O2 TV Sport. Věnujte prosím tedy pozornost utkání nasazených do TV přenosů.

6HC ŠKODA PLZEŇ5624591891
7Bílí Tygři Liberec5625382089