Banner Promo
HC Vítkovice RideraHC Bílí Tygři LiberecHC Sparta PrahaBK Mladá BoleslavHC Škoda PlzeňHC Kometa BrnoHC OlomoucHC Mountfield HKHC Energie Karlovy VaryHC Berani ZlínHC Dynamo PardubiceHC Verva LitvínovHC Motor ČBHC Oceláři TřinecRytíři Kladno

Sledováním Vítkovic na Hokejka TV přispějete do klubové pokladny

Také v sezoně 2020/2021 mohou fanoušci sledovat venkovní zápasy svého týmu, případně i ty domácí, komfortně prostřednictvím kanálu Hokejka TV. V kvalitě, pohodlně. A v této sezoně tím i diváci přispějí svým klubům.

Sezona 2020/2021 bohužel odstartuje s omezeným počtem diváků v hledišti našeho stadionu. I pro vítkovický klub tato omezení představují citelné ztráty ze vstupného, které tvoří významnou část příjmů. Vítáme proto společnou iniciativu marketingového partnera BPA a generálního partnera TELH společnosti Tipsport generovat dodatečné příjmy prostřednictvím sledování přenosů na Hokejka TV. Při zakoupení předplatného pro sledování streamů na Hokejka TV a potvrzení Vaší sounáležitosti s klubem bude totiž veškerý výtěžek po odečtení povinných poplatků a DPH směřovat na účet klubů! Koupě předplatného se tedy v podstatě změní na koupi vstupenky. Děkujeme předem všem, kteří se nás takto rozhodnou podpořit.

Jak to funguje?

  1. Přihlásíte se/registrujete na HokejkaTV.cz
  2. V sekci „Placený obsah“ si vyberete členství dle preferencí (denní nebo týdenní).
  3. Při platbě si vyberete klub, kterému chcete v současné době pomoci.
  4. Po úhradě členství budou prostředky (po odečtení DPH a povinných poplatků) poslány klubům.
  5. Můžete sledovat všechna utkání Tipsport extraligy, které se v daném termínu hrají, vyjma exkluzivně vysílaných utkání O2TV Sport.

Ceny předplatného

  • jednodenní – 99 korun (je platné jeden den, a to od času zakoupení do 24:00 hodin téhož dne).
  • týdenní – 249 korun (platí 7 dní od času zakoupení).

Důležité upozornění: Hokejka TV není oprávněna vysílat utkání, které si do svého programu exkluzivně vybírá O2 TV Sport. Věnujte prosím tedy pozornost utkání nasazených do TV přenosů.

 

 

POSLEDNÍ ZÁPAS

Tabulka A tým 2021/2022

PozTýmZVVPPPPB
10HC Energie Karlovy Vary15602720
11HC VERVA Litvínov15512719
12HC VÍTKOVICE RIDERA13420716
13Bílí Tygři Liberec15404716
14Rytíři Kladno15132911
HC Vitkovice Ridera Logo Middle

Máte už permanentku?

Permanentky jsou již vprodeji! Zajistěte si své místo na stadionu. Více >