Skupina Ridera generálním partnerem vítkovického hokeje i v dalších dvou letech

Skupina Ridera prodloužila svou podporu vítkovického hokeje o další dva roky.

V důležité fázi aktuální sezony se vedení vítkovického hokejového klubu dohodlo s generálním partnerem – společností Ridera – o prodloužení partnerství o další dva roky.

Skupina Ridera je generálním partnerem vítkovického hokeje od září 2016, jako taková ovšem podporuje klub už více než dvě desítky let.

HC VÍTKOVICE RIDERA děkuje svému generálním partnerovi, společnosti Ridera, za důvěru projevenou nejen prodloužením partnerství do budoucna, ale také prostřednictvím mimořádného příspěvku pro závěrečné boje této sezony. Podobně se zachovali i další významní partneři vítkovického hokeje, kterým klub rovněž děkuje.

13HC VÍTKOVICE RIDERA11320613